Flori Mumajesi - Dhemb

28 dec 2020
1 561 214 visningar

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/FloriMumajesiDhemb
Flori Mumajesi - Dhemb
Music: Flori Mumajesi
Lyrics: Flori Mumajesi
Starring: Krista Merkoçi
Video by : Pro...Video & ABC
Produced by: Threedots Production

Connect with Flori Mumajesi:
web.facebook.com/florimumajesi
instagram.com/iamflorimumajesi/

Connect on instagram:
instagram.com/krista.merkoci
instagram.com/provideoalbania
instagram.com/abcnewsal

Lyrics
Sa po më mundojnë
ditët që kaloj
s’jemi më ne si dje
mundova kot ta ndryshoja
jetën që vet ma dhe
Asgjë në dorë s’kam
fatin në zot lamë
nëse egziston vërtetë
lutem si ty njësoj
do ja dalim ne
Se më dhemb pa fund pa fund
dhe më tremb çdo ditë si je
se pranoj dot të kërkoj dhe mos të gjej
Se më dhemb pa fund pa fund
dhe më tremb çdo ditë si je
se pranoj dot të kërkoj dhe mos të gjej

#FloriMumajesi #Dhemb #Onima

Kommentarer
 • perle

  katalea leakatalea lea7 minuter sedan
 • Bravo Flori po kur do na i besh nje bashkpunim me Ylli Limanin se po e presim me padurim

  Erjola IbiErjola Ibi21 timme sedan
  • Po . Kemi nje vit qe presim . Dhe per ne esht shum

   Fjona ShahoFjona Shaho21 timme sedan
 • Dhimbe tamam dhimbje trishtim e cdo gje qe na solli ky 2020 . Vetem zemra ime e din sa po vuan per ty 😭😭

  Besa NeziriBesa NeziriDag sedan
 • 👌

  Nehat AliliNehat AliliDag sedan
 • seworld.info/will/rW2dnN6dr6mizGA/video Dhemb (piano cover) 🎶🎶🎶

  Abona HoxhaAbona Hoxha2 dagar sedan
 • Me dhemb pa fund shpirti Mami....se pranoj dot te kerkoj dhe mos te gjej...😭😭😭💔💔💔

  Nezahat AjruliNezahat Ajruli3 dagar sedan
 • Flori te lutem shko dhe konkuro . Nese ke dhe gati tekste kengesh . Ti kudo qe ve gisht ne nje kenge ate do e pelqej i gjith publiku . Ne kenga Magjike me Plas fitove . Se ja rrembeve Zemrat . Ja rrembeve me zerin tend dhe jo me leke . Te dua . Jam fansja jote dhe per ty kam then se bej gjithcka qe duhet . Te uroj veten suksese . Ti po qe je nje Tirons i vertet . Pa kenget e tua ne smundemi te jetojme . Kete gazete qe te kam shkruar lexoje te lutem !

  Fjona ShahoFjona Shaho3 dagar sedan
 • Flori a do konkurosh ne Kenga Magjike . Nese esht Soni malaj jepi nje mesim se si kendohet . Se kam me tallje dhe as me te qeshura . Ne kenga Magjike 2021 . Se e di qe do fitosh Flor

  Fjona ShahoFjona Shaho3 dagar sedan
  • Te lutem konkuro . Beje nje kong me gjith grupin . Si mendoni ju . A do fitojne . Ku do qe Flori ve gisht , kengen e pelqen gjith publiku . Kush mendon le ta thote

   Fjona ShahoFjona Shaho3 dagar sedan
 • Ahh 27/12/2020 ,me mori mamin tim, me iku dashuria ime,me iku gjysma shpirtiti tim, me merr malli,zemra, po me shkulet nga kraharori ,por ajo iku 😭😭😭😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺

  Meto DitaMeto Dita4 dagar sedan
 • 😍🥰😍🤩sa po me mundon

  Edita SinaniEdita Sinani5 dagar sedan
 • Ky ka i te mir se nuk nzer keng cdo sezon 🔥🔥

  Yess NoooYess Nooo6 dagar sedan
 • Zeri çjerrur o PERLE JE TI QE TRASMETON CDO GERME DHE ÇDO TINGULL TEK SECILI NGA NE 👌🌸🌼💫🙏ti JE emocion JE muzike JE tekst JE dhe vetem JE UNIK 🙏☀️FALEMINDERIT FLORI !!

  adelina vasaadelina vasa7 dagar sedan
 • 😢😢😢😢

  Pap KodraPap Kodra7 dagar sedan
 • O flor mumajesi mos vdeksh kurr

  Titi KorraTiti Korra7 dagar sedan
 • anisa anisanisa anis7 dagar sedan
 • Ta lem nje zemer ketu per te gjithe ata qe i humbum🖤😭😭😭😭😭

  NobodyNobody8 dagar sedan
 • se me dhemb pafund pafund dhe me tremb gjdo dit si jee ..........................

  Besjana KoldashiBesjana Koldashi9 dagar sedan
 • ❤️Lukiprrrr❤️

  Wishing HappinesWishing Happines9 dagar sedan
 • Dhemb shum😔

  Kledisa KarajKledisa Karaj9 dagar sedan
 • hey umm what about

  wnnalis cioovwnnalis cioov10 dagar sedan
 • Je i mrekullushemmmm

  mani smani s10 dagar sedan
 • Flor po pres bashkpunime nga ty sidomos me yll limanin. Gjithsesi ju e dini . Ne vet shkrujm beni bashkpunim beni por se mendojm se sa e veshtir esht te besh nje kong. Une kam tre fletore me kenge qe jam frymezy nga ti . Thjesht te du !

  Fjona ShahoFjona Shaho10 dagar sedan
  • Dhemb dhe kur t'kujtohet e Yllit ne fillim fillojne me nje tingull te lehte . Dhe plot dashuri.

   Fjona ShahoFjona Shaho20 timmar sedan
  • Te kush te rre me shum Zemra !

   Fjona ShahoFjona Shaho20 timmar sedan
  • @Fjona Shaho edhe un ate po pres

   Erjola IbiErjola Ibi21 timme sedan
 • Thjesht super 👌👏👏

  Elsa ShkodërElsa Shkodër11 dagar sedan
  • Artisti im je ti❤❤❤

   wnnalis cioovwnnalis cioov10 dagar sedan
 • 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

  Manuela TocillaManuela Tocilla11 dagar sedan
 • Floriiiiiii ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Anisa SulAnisa Sul12 dagar sedan
 • 🥰❤️

  Elmire BerishaElmire Berisha12 dagar sedan
 • 😭😭😭😭😭😭

  Orges DautllariOrges Dautllari12 dagar sedan
 • You are the best

  Shauka HodanShauka Hodan13 dagar sedan
 • anisa😂😂😥😥

  Anisa BallaAnisa Balla13 dagar sedan
 • 😍😍

  Jetlinda OköööJetlinda Okööö13 dagar sedan
 • Do doja te zgjaste me shume ! ♥️

  Secondo MESecondo ME14 dagar sedan
 • Bravo Flori

  dondon257 has123dondon257 has12314 dagar sedan
  • SO cute...I love it! Perfection!

   Shauka HodanShauka Hodan13 dagar sedan
 • We need u Floriiiiii 😩💗pls bon ma shpesh muzikkkk🥺

  Emily AnEmily An14 dagar sedan
  • Absolutely fantastic work!!!?

   soinu foigsoinu foig13 dagar sedan
 • seworld.info/will/gZK2rN-pnH2f25c/video NJE LIKE KTI BUKUROSHIT TE VOGEL

  Bejtulla BraimiBejtulla Braimi14 dagar sedan
  • Kjo nuk esht keng po film per Hollywood bravo flori mumajesi je meastro me madh ballkan shpresoj nji dit te shoh te perfaqesosh shqiperin ne Eurovision

   soinu foigsoinu foig13 dagar sedan
 • Dhemb kur dashuron me shpirt nje te pashpirt 😔

  Albjona KurtiAlbjona Kurti14 dagar sedan
 • Dashuria dhemb dashuria le gjurme ku gjithcka ndryshon nese ajo eshte e forte dhe kurr nk dhemb ❤️❤️🥺

  Albjona KurtiAlbjona Kurti14 dagar sedan
  • sepse ne ate dhimbje gjej.... Ty

   Emily AnEmily An14 dagar sedan
 • Boo super kong👍

  Ebi EbiEbi Ebi14 dagar sedan
 • Artisti im je ti❤❤❤

  deivoxz Favideivoxz Favi14 dagar sedan
 • Flori meriton me shum nga shqiptaret

  Pashk NdreuPashk Ndreu15 dagar sedan
 • 👏👏

  Anjeza DashiAnjeza Dashi15 dagar sedan
 • Koment akoma pa e degjuar dhe jam e bindur qe eshte super kenge

  soinu foigsoinu foig15 dagar sedan
 • "Love the way"-Emotional Rap Beat| New R&B []Hip-Hop[] Instrumental Music 2021|Soul drug seworld.info/will/obGzq8m2mpWYuJc/video

  M& MUSIC BEATSM& MUSIC BEATS16 dagar sedan
 • Woooow BRAVOO 👏🏻😍🤍🤍🤍

  Not_qaZq GashiNot_qaZq Gashi16 dagar sedan
 • Njerzi ekam ni lutje mos e perdorni njerzit per keq sa do i vogel si asht respektoni duani se kurt te vjen dita e fundit nuk merr qa me veti viq 1 meter me 1 meter dhe kurqa tjeter njeri shpejt po korritet kit jet goja te nreq edhe te prish shpejt respekti asht qaja ma e shtrejt nkit jet

  Benim HayatimBenim Hayatim17 dagar sedan
  • @soinu foig prindrit vllezrit motrat jan frymsimi i njerit keta jan krysort ne jet

   Benim HayatimBenim Hayatim15 dagar sedan
  • mrojtja e vllajt ngrotsia... DHEMB, DHEMB shume 😢😭😭💔

   soinu foigsoinu foig15 dagar sedan
 • Dhemb vertet bravo kenga e vitit

  Jeta KoniJeta Koni17 dagar sedan
 • SO cute...I love it! Perfection!

  JoannaJoanna17 dagar sedan
 • Kjo nuk esht keng po film per Hollywood bravo flori mumajesi je meastro me madh ballkan shpresoj nji dit te shoh te perfaqesosh shqiperin ne Eurovision

  Sajmir KalaSajmir Kala17 dagar sedan
 • This looks so fun?

  mikin liroumikin lirou18 dagar sedan
 • Humbja e vellait me dhemb cdo dite e me shum 😭😭😭😭

  tea baratea bara18 dagar sedan
 • Flori po ku je o vlla.Ke kohe qe ke munguar.Uroj qe te jesh mire dhe Zoti te bekoft.

  Neritan CepeleNeritan Cepele18 dagar sedan
  • Perlë e Shqipërisë, thjeshtë pa fjalë 🙏

   JoannaJoanna17 dagar sedan
 • Ze me ngjyre te bukur dhe keng prekese. Dhemb pafund kur humbet ate qe do. R... une do jem atje ne pritje ku mungesa jote dhemb. Megjithate zgjedh ate pritje qe dhemb sepse ne ate dhimbje gjej.... Ty

  maks bitmaks bit18 dagar sedan
  • Sen benim yıldızımsın⭐⭐⭐

   mikin liroumikin lirou18 dagar sedan
 • Vertet me komentu kit kange asht shum veshtir dora me dridhet se me kujtohet koha per 1 jav mekan vdekur 2 persona krysor ne jeten time aa me mujt me kthy kohen qith qka kisha dhan

  Benim HayatimBenim Hayatim18 dagar sedan
 • The Best 🤩🤩😍

  NestiGee ChannelNestiGee Channel18 dagar sedan
 • Respekte or mik, gjithmon kënga jote bëhet hit, duke na falur shum emocjn...

  wes eliswes elis18 dagar sedan
 • Bravo Flori. Kjo kenge thjeshte te le pa fjale.

  Neritan IsarajNeritan Isaraj18 dagar sedan
 • Po ku je o njishe @@......

  Aranit VorbajAranit Vorbaj18 dagar sedan
 • 😪😪😪😪

  Irini CajupiIrini Cajupi18 dagar sedan
 • 😭😭😭😭

  flutura sheqeriflutura sheqeri18 dagar sedan
 • mrojtja e vllajt ngrotsia... DHEMB, DHEMB shume 😢😭😭💔

  minij hooiminij hooi19 dagar sedan
 • 🥺😍

  Filezorina NikollajFilezorina Nikollaj19 dagar sedan
 • 28 December E & B 🥺😭

  Artti HalitajjArtti Halitajj19 dagar sedan
 • Pse beni disslike m. Pse e nisni vitin me negativitet

  Sony XhekSony Xhek19 dagar sedan
 • Sa shume kam pritur per nji kenge te re nga Ty Flori!!!!!Bravo

  senni bgonsenni bgon19 dagar sedan
 • Perlë e Shqipërisë, thjeshtë pa fjalë 🙏

  misolou foutmisolou fout19 dagar sedan
 • Sen benim yıldızımsın⭐⭐⭐

  Benim HayatimBenim Hayatim19 dagar sedan
 • Super

  Erzen RamiErzen Rami19 dagar sedan
  • Like pa e degjuar ...si gjithnji ...vetem hite bon ky Flori

   misolou foutmisolou fout19 dagar sedan
 • Ka plot nerte qe gjume nuke me ze rri e mendo per një person💔 qe pa dyshim e ka arruar qe une egsisto tani 😢😢

  mondi banimondi bani19 dagar sedan
 • Gjithmon super flori meriton me shum 👏👏❤😘

  Eneida AniEneida Ani19 dagar sedan
  • Sa shume kam pritur per nji kenge te re nga Ty Flori!!!!!Bravo

   senni bgonsenni bgon19 dagar sedan
 • seworld.info/will/qYmU3NTKmHqLlZs/video&feature=push-u-sub&attr_tag=Jvf7_ZMawz-T7dQf%3A6

  Best MusicBest Music19 dagar sedan
 • 💕

  Rea GjiniRea Gjini19 dagar sedan
 • Flori nuk na zhgenjen asnjehere👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

  Majlinda ShkreliMajlinda Shkreli20 dagar sedan
 • ❤️❤️

  Nini HoxhaNini Hoxha20 dagar sedan
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💗❤💝💖💔💓emila💎💎💙💙💚💚🌴💓💟💞💘💕💖💖💝💗❤danjeli💎💎💙💙💚💚🌴💓💟💞💘💕💗❤💝💖💔arisi💎💎💙💙💚💚🌴💓💟💞💘💕💗❤💝💖💔💓💟💞💘💕flori 1💓💞💟💘💕💗❤💝💖💚💙💎💎

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa20 dagar sedan
 • Flori💎💎💙💙💚💓💟💞💘💕💗❤💝💖💔

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa20 dagar sedan
 • Akoma nuk ka arit 1 milion . Shihet qe shqiptaret nuk kan shije.

  Daisy BrainDaisy Brain20 dagar sedan
 • Flori .. zoti.. të... rujtë ✨✨🔥😘🔥✨🔥😘 🔥🔥🙏🙏🙏🙏🙏

  Universale DurresUniversale Durres20 dagar sedan
 • Nuk kishte si te mbyllej ky vit pa nje keng tenden. 👑👑 Je me i miri 🔥👑

  annag coclannag cocl20 dagar sedan
 • Flori Mumajesi respekte dhe vetem respekte je njesh Zoti te bekofte

  Ana JorgjiAna Jorgji20 dagar sedan
 • Nese egziston o zot!!!? Flori shum gabim edhe pse ti je pas falur 5 vakte edhe pse shumica e njerzve nuk e dine por un te njoh mir nga afer kam qene i vogel ne ate kohe kur vije tek shtepia dhe me flisje per madheshtine e zotit dhe une vazhdova rrugen ndersa ti i nderpreve maredheniet me zotin qe dje me fole mua!!! Zoti te udhezofte se leku e fama seshte asgje para botes se perjetshme ( varrit )

  Solino BrawnSolino Brawn20 dagar sedan
  • Hala ska dodh mum prek kaq fell ne shpirt si kjo kanga vertet Flori meki shkatruar komplett

   annag coclannag cocl20 dagar sedan
 • It hit me hard tho when he said: Se më dhemb pa fund pa fund dhe më tremb çdo ditë si je se pranoj dot të kërkoj dhe mos të gjej 🥺

  laskin riubnlaskin riubn20 dagar sedan
  • Kjo po që të këputka shpirtin ... Ata që kan humbur dikë të dashur e kuptojnë dhëmbjen. Por edhe ata që e kishin të pamundur ti qëndrojnë pranë dhe të mbështesin më të

   annag coclannag cocl20 dagar sedan
 • Like pa e degjuar ...si gjithnji ...vetem hite bon ky Flori

  Esmeralda SykjaEsmeralda Sykja20 dagar sedan
  • Kenge perle si gjithmon ❤❤😍😍

   annag coclannag cocl20 dagar sedan
 • Nje vit ku humba shum 😔 Ska me keq sesa me tbraktis ajo ce don

  Oni GeciOni Geci20 dagar sedan
 • Flori mumajesi këngëtari ma i mir në Shqipëri e Kosovë

  Gazmend SylaGazmend Syla21 dag sedan
  • ke pordh nshishe sdi pse po knon

   laskin riubnlaskin riubn20 dagar sedan
 • Best song👌👍👏👏

  Ameda LeonAmeda Leon21 dag sedan
 • 1:32 wonderful

  Klea SulajKlea Sulaj21 dag sedan
 • Sa shume kam pritur per nji kenge te re nga Ty Flori!!!!!Bravo

  misuyy fongmisuyy fong21 dag sedan
 • Bravooooi

  Servis TelServis Tel21 dag sedan
 • Legend is back ❤

  KledisonKledison21 dag sedan
 • seworld.info/will/m6TNsbCwfaOF25c/video

  G-AME SPOT 17G-AME SPOT 1721 dag sedan
  • als Strafe gegen uns, weil wir uns von seinem wahren Ruf (zu Allah) abgewandt haben." Imam Mahdi Nasser Mohammed El-Yemeni

   misuyy fongmisuyy fong21 dag sedan
 • Albo?

  Levent SezerLevent Sezer21 dag sedan
  • yeah

   petrit fetoshipetrit fetoshi20 dagar sedan
 • Здорово

  фемида 88фемида 8821 dag sedan
 • I think I wanna leave a voicemail ????

  cqvio dolicqvio doli21 dag sedan
 • Uroj te besh akoma kenge tjera tuat,..na duhen ne njerzeve...të pershendes!!!

  Ermal EriErmal Eri21 dag sedan
 • Kenge perle si gjithmon ❤❤😍😍

  Valmira LipiValmira Lipi21 dag sedan
 • Hala ska dodh mum prek kaq fell ne shpirt si kjo kanga vertet Flori meki shkatruar komplett

  Benim HayatimBenim Hayatim21 dag sedan
  • Na e perdorim kit fjal viq te dikush se ren edhe se urejn shum

   Benim HayatimBenim Hayatim21 dag sedan
  • Je nje artiste i pazevendesushem

   cqvio dolicqvio doli21 dag sedan
 • Kjo po që të këputka shpirtin ... Ata që kan humbur dikë të dashur e kuptojnë dhëmbjen. Por edhe ata që e kishin të pamundur ti qëndrojnë pranë dhe të mbështesin më të dashurit e tyre. Dhe atë në periudhat më kritike, më sfiduese dhe më të vështira për ta. Të pafuçishëm të ndihmojnë më të dashurit, por që nga largë e kanë vuajtur shumë dhe përjetuar të tërë ankthin, tmerrin dhe traumën. Super këngë nga Flori që prek direkt në plagë. Kujdesuni për vetën dhë të dashurit!

  Genti SaGenti Sa21 dag sedan
 • ke pordh nshishe sdi pse po knon

  albert buqaalbert buqa21 dag sedan
 • seworld.info/will/g4CV06vbe4KAlp8/video

  nono nonono no21 dag sedan
 • Bellissima. Ciao fratelli 🇦🇱

  AcchiappasogniAcchiappasogni21 dag sedan
 • Shume na dhemb por mundohemi ta fshehim😢

  blero bleroblero blero21 dag sedan
SEworld