Arjani përballet me Sindin, për situatat e forta mes tyre.Zbuloni çiftin e ri të deklaruar-Përputhen

3 maj 2021
1 069 917 visningar

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer
 • Te mendosh qe kjo lloje femre e shpifur , qe e ka fytyren si te jete ndonje sholle kepuce , pa pike rrespekti per gjinine femer dhe pa grimen e turpit ne karakter , del ne TV , ne nje reality show. Cfare mesazhi pretendon kjo femer te jape pervec perversitetit , lakuriqesise dhe imoralitetit. Zot na mbro nga keta djaj ne forme njerezore. Ne vend si te transmetohen gjera te bukura , te thuhen fjale te bukura , te zbusin zemrat e njerezve e te shikohet me shume vemendje nje reality show e te jepen mesazhe frymezuese , kemi keshtu lloj debilesh/lash. Tregone shume per orientimin e nje kombi. Ta gezoni

  Alien GamingAlien GamingDag sedan
 • Sindi me kete kostumin je veshur si gjinua te rri tamem prerja e gjinos

  Bela BelaBela Bela2 dagar sedan
 • Ky emisjon osht kot fare

  Sejdia ToniSejdia Toni3 dagar sedan
 • Kjo do bad boy e ka then qe n fillim nuk do nje gjal mami

  KoDiKoDi5 dagar sedan
 • 67 freestyle shut down leaks did not plug anything

  Liqz JohnLiqz John6 dagar sedan
 • Ma i pafetyri ne ate emisjon ashte Arjani Komuti

  Julio PreJulio Pre7 dagar sedan
 • I doli pronari Sindit mo?!

  Gaz GaziGaz Gazi8 dagar sedan
 • O sindi o baxhell e vogel

  Silent KillerSilent Killer8 dagar sedan
 • Ola dhe juli si binjaket e mevlanit🤣

  yuoop nokeyuoop noke9 dagar sedan
 • 2:58 𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ seworld.info/will/anHR3NmaqWxnxok/video 》》 iPhone Giveaway 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1620481792

  alexandra purwantialexandra purwanti9 dagar sedan
 • Ohhh femer larask je Sindi nje e djallezuar pse bije viktim ti Muratin e ki përdor ke menduar se je ndoj princesh sa te lozesh me ndjenjat e nje mashkulli te sinçert...Kur e shikove se sta var kush me edhe Murati i hapi syt atehere u viktimizove kot je ne emisjon vetem për fam ohhh larask e ndyr...

  Florie RaciFlorie Raci9 dagar sedan
 • Ti, tuat, tënde, ti, Ti, Kjo flet pa Rrespekt, n vetën e parë para Arjanit. Ku ka fytyr kjo edhe t dalë e pafajshme pastaj

  Endrio 4Endrio 49 dagar sedan
  • Aq kalama eshte Sindi saqe vetem kur tregoj fabulen Ariani ateher pushoi🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂

   yuoop nokeyuoop noke9 dagar sedan
 • Hahahahaha sa mir taberi Arian Konomi ngele si i dhjer 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  ɢᴀʙʀɪᴇʟ ytɢᴀʙʀɪᴇʟ yt10 dagar sedan
 • Bravo Sindi je yll kurr mos u dorezo e drejta del mos heret von Ariani u sjell shum keq me ty edhe vazhdon me sjelljen keq ndaj teje ai nuk duhet te jet aty me ato qe ben nuk di jam pa fjal turp turp per Arianin sheh si thot qe kur ke ardhur ke ardh me mendjemadhsi aiiiii smundem me te nigjoi ket njeri kot shum turp per ty Arian

  ɢᴀʙʀɪᴇʟ ytɢᴀʙʀɪᴇʟ yt10 dagar sedan
 • Me pak fjalee o Arjan e ke dhiii me Sindin 🤷🏻‍♀️

  alda alalda al10 dagar sedan
 • Arjani : kur ndodhi ky afermitet i juaji sara? Sara : e ka fajin noizy arjan

  hoiy vinosahoiy vinosa10 dagar sedan
 • sindi nje cop injorante qe nuk merr vesht .. 🤮🤮🤮

  Emanuela ElmaziEmanuela Elmazi10 dagar sedan
 • Accosted by Police Officers One day at noon in the summer of 2013, when I was ready to get off work and go home, three officers from the local police station rushed into my shop. The supervisor said viciously, “Somebody reported you for practicing Falun Dafa and spreading it to others. Are you still practicing Falun Dafa?” I replied firmly, “Since I read Dafa books, I have improved my temper and I have become healthier.” One of the young officers asked me to write it down. I said, “I won’t write any note. You three men shouldn’t force me, a woman, to do such a thing. I am good person and I have the right to speak in my shop. Your duty as a police officer is to catch and discipline bad guys.” They were shocked. They left and never came back to make trouble for me. I continued clarifying the truth in my barber shop. Although I have been clarifying the truth to people, I haven’t had much time for Fa study due to my busy work schedule. There is a big gap between diligent fellow Dafa practitioners and me. After I joined the newly formed Fa-study group in 2014, my cultivation state has greatly improved. With the help of fellow practitioners, I set up a material production site at my home to provide materials to fellow practitioners in my Fa study group.

  edcvgftyu tgbhujiedcvgftyu tgbhuji10 dagar sedan
 • Kjo sara sa e shemtuar oh Zot shum e shpifur si sara edhe ola dyjat per te vjellur 🤮🤮🤮

  L I R I D O N A I S T R E F IL I R I D O N A I S T R E F I10 dagar sedan
  • Arjani ka perul Sindin qe nga fillimi kshtu qe juka hap rrugen gjithve aty ta ofenfojn te gjoren 😢

   hoiy vinosahoiy vinosa10 dagar sedan
 • Po qa takimi 4-minutesh do bej sindi me arjanin qa sqarimi aman...sikur po bejne njohje per tu perputhur 🤣🤣🤣

  Ana DemaAna Dema10 dagar sedan
 • Bravo Arjan bravo Arjan Arjan ja bere mir sindi eshte shum e keq

  Anisa HoxhajAnisa Hoxhaj11 dagar sedan
 • Ik o sindi se na i shpife

  Oni MukajOni Mukaj11 dagar sedan
 • Po si nuk han byk fare kjo Sindi mor zot I madh 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  Ermira skerajErmira skeraj11 dagar sedan
 • P

  Klajdi VarfajKlajdi Varfaj11 dagar sedan
 • 23 Minuta Arjani dhe sindi katastrof shum gjat sikur me qen keto konkurrent ball per ball

  ToNi-07ToNi-0711 dagar sedan
 • Po kjo sindi borxh e paska mar kte kostumin si gogol bostani🤣🤣

  Joni SenejaJoni Seneja11 dagar sedan
 • Aq kalama eshte Sindi saqe vetem kur tregoj fabulen Ariani ateher pushoi🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂

  Mikea MikiMikea Miki11 dagar sedan
 • 1:00:18 Sara ka turp?????? 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 Sara ka turp te puthi njeriun qe ka zgjedhur?!!!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Sara ka turp te puthi!!!!!!!??? Sara paska turp te puthi njeriu qe vet eshte deklaruar!!!! Kush i beson ketij cifti, eshte i verber!!! 🤣🤣🤣

  Eni BabeniEni Babeni11 dagar sedan
 • 39:24 ua cfare mashtruese budallacka!!!!! Kjo me verte sheh aze qe do dhe jeton ne realitetin e saj!!! Qe ajo per cdo gje ska faj apo nuk eshte ashtu sic ja thojne te tjerët!! Kush e ka pare, qe Sindi iu afrua gilianit per te puthur dhe jo giliani laraskes

  Eni BabeniEni Babeni11 dagar sedan
 • qfare kerkon Mevlani prape ketu

  Lorenci ShkodraLorenci Shkodra11 dagar sedan
 • Ti je ketu sepse pe nje vidjo ne tik tok😂

  Armando BosiArmando Bosi11 dagar sedan
 • Oh sindi ule pak zerin 'kam qene shum e qet' oh kqyre pak veten sindi... po ti a ki pak respekt e ner moj sindi flet me 1 moshatar si mun te jet babai yt dhe nuk e len te flet dhe te mbaroj ariani fjalen mendsi. Ku je tash dhe qka ke arritur e ki bere me veten tende me ket charakteri sjelljet e tua e fjalet e tua mos shko tu munu ti lan faj njerzit te tjer e lej kto sjelljet e fjalt tua te tilla se ste kuke per emission po qka u ktheve..ariani eshte opinionist edhe nuk offendon njerz aty ppr e jep 1 mendim te vetin se e ka at dityr sindi po vet te tha ariani mos i merr personalisht po prap spo kuptojshe...kqyr iher veten tende dhe pastaj fol per gabimet e tjerve dhe 1x me paragjiku skina drejt as 1 sepse veq zoti e ka at drejt..

  Linda AvdijaLinda Avdija11 dagar sedan
 • Sindi paska vesh kostumin e Arianit Pss o Sindi ti je ajo qe bullizon e ofendon tjeret i poshtron e ulta mu ihet te ul tjeret je shum e pa sinqert

  smile foryousmile foryou12 dagar sedan
 • Arjani ka perul Sindin qe nga fillimi kshtu qe juka hap rrugen gjithve aty ta ofenfojn te gjoren 😢

  Anduena PaqaniAnduena Paqani12 dagar sedan
 • Sindi e TROPPO SCEMA, deve bere ancora latte

  klajdiklajdi12 dagar sedan
 • Sindi ktu ka te drejt. Arjani eshte shume objektiv po shpeshhere i kalon pak limitet.

  être femmeêtre femme12 dagar sedan
 • Arjani esht super opinionist

  Diana AllkushiDiana Allkushi12 dagar sedan
 • Arjani esht njeshi shum i mencur

  Diana AllkushiDiana Allkushi12 dagar sedan
 • Sa e paedukuar dhe me fal e trashe eshte kjo , mungese e theksuar inteligjence 🤮🤮🤮

  Dinejda BrinjaDinejda Brinja12 dagar sedan
 • Sindi si bur me pallto buri ke vesh moj goc

  Zamira AmelZamira Amel12 dagar sedan
 • Moj sara moj bacell

  Zamira AmelZamira Amel12 dagar sedan
 • Moj sindi po si bure je veshmoj goc si arjani dukesh

  Zamira AmelZamira Amel12 dagar sedan
 • Shyqyr si nuk qenkam un pjes e ati emisioni 🙄

  Bledar BletaBledar Bleta12 dagar sedan
 • Sindi ka nje crregullim mendor qe quhet paranoid schizophrenia. njerezit e tille kan manine e persekutimit nga te gjithe. fatkeqsisht shum njerez ne shqiperi jane te demtuar menderisht... Ne kemi nevoj per psikolloge ne kete vend...

  The Black Rat InnThe Black Rat Inn12 dagar sedan
 • Tham se shpetuam nga sorra por kjo rrikthehet si macja e zeze. kur do zhduket kjo se na e shpifi komplet?? vetem budallenjt dalin me kete se tani e njohen te gjithe...

  The Black Rat InnThe Black Rat Inn12 dagar sedan
 • Sindi mos e kerko fajin tek Arjani por tek vetvetja,dhe leni mrapa disa ngritje zanit edhe t padrejta.

  Gjystina Lekaj.Gjystina Lekaj.12 dagar sedan
 • Sindi je vetem nje gerdhenje molle asgje tjeter. Kot femer

  Bali BajraBali Bajra12 dagar sedan
 • Sara edhe Giliani qaq falqo po doken asht ma mir me lan krejt pff e heca videon prej takimit per mos ta par shum falqo

  Geli GeliGeli Geli12 dagar sedan
 • Ledjana a ka alergi ne buset a pse ju kan bër kaq te shumtuar

  Geli GeliGeli Geli12 dagar sedan
 • Sindi e ka me te drejt Arjan Konomi e ka largua Muratin prej Sindi, vet Arjan Konomi i tha Muratit ishalla te hapen syt e di qka ben

  Geli GeliGeli Geli12 dagar sedan
 • Po mire more Arjan kaq poshte re ,po kjo eshte fendurrine fare ,ajo s ka as moshen as kulturen dhe as horizontin e duhur per te biseduar me ty ,

  Vlora. VloraVlora. Vlora12 dagar sedan
 • Ik mos sindi Larask se mi solle zorret ne fyt,mjer ajo shpija jote cer goce po rrit

  Alessio MazzolaAlessio Mazzola12 dagar sedan
 • Kur them qe meshkujt shkojne pas ordineres e kam fjalen pikerisht per kto tipet si Sara...

  Alesia NAlesia N12 dagar sedan
 • 26:00 u be laraska te shtyj karrigen ashtu, femer injorante qe behet viktime kot me kot... Te jem une si Arjani se perfill fare kete larasken... Hic fare mos ta komentoj

  Eni BabeniEni Babeni12 dagar sedan
 • Sindi kontrollohet nga familja saj . Kjo nuk ka tru ne koke vete !

  Claudio HysiClaudio Hysi12 dagar sedan
  • Fiks

   Eni BabeniEni Babeni12 dagar sedan
 • Ore ka qe ne fillim qe ju them !! Ore nxirreni jashte kte Sindin !! Nxirreni se paska fluturu !! 20 vjec kritikon opinionistin !! Imagjino !! Sa ne siklet jan cunat kur dalin ne takim !!

  Ervin KacoliErvin Kacoli12 dagar sedan
 • Haahhhahaha arijan ktheja disin

  BLERON BUSHIBLERON BUSHI12 dagar sedan
 • Uuuuu sindi dis arijanit

  BLERON BUSHIBLERON BUSHI12 dagar sedan
 • qiftiiii me fallcooo qe kam paar nojheeeerr

  zzap sszzap ss12 dagar sedan
 • Bravo Sindi👏🏽👏🏽

  D ShD Sh12 dagar sedan
  • 🤢🤢🤢

   Eni BabeniEni Babeni12 dagar sedan
 • Sara eshte deklaruar vetem per te bere ndonje bashkpunim me nojzin sepse per gelijanin jo ajo e ka vetem per te bere diqka me nojzin🙄😔🤣

  Duran AdiliDuran Adili12 dagar sedan
 • uhh cfare njeri i lodhshem Sara..

  rajoni katerrajoni kater12 dagar sedan
 • qka vjen shpejt shpejt shkonnnnnn!!!

  Engel DinëEngel Dinë12 dagar sedan
 • Nese fallso do ishte njeri do ishte sara

  Ada AdaAda Ada12 dagar sedan
 • Ky asht dashuru i shkreti. Me kry ne qaf te saj,si ndahet. Ajo as se rrun hiq,se skenar e ka

  Vin ÖrnVin Örn12 dagar sedan
 • Sindi show

  Kacurri LinzaKacurri Linza12 dagar sedan
 • Sindi eshte bullizuese

  Kacurri LinzaKacurri Linza12 dagar sedan
 • PO BABA SINDIT ESHTE PRONAR I PROGRAMIT

  Kacurri LinzaKacurri Linza12 dagar sedan
 • Arian kur ste kuptojne mos fol,kur ste NDIGJOJNE mos fol...

  Kacurri LinzaKacurri Linza12 dagar sedan
 • MJERE AI QE DO TE JETOJ ME KETE

  Kacurri LinzaKacurri Linza12 dagar sedan
 • RARE ESHTE MAFJOZE DO TE TE LERE NE KREVAT DHE DO VERE ME TE TJERE

  Pito KotaPito Kota12 dagar sedan
 • Sendi nuk gen dot bure dhe kruet me arjanin

  Pito KotaPito Kota12 dagar sedan
 • Arjani pse u Ule me ete debile

  Pito KotaPito Kota12 dagar sedan
 • Aktore,por Sindi eshte duke,marre experience, sepse ne shtepi, nuk, E ka.. Njerzit mendojne se familje kane experience te te mesojne. Sindi duhet te jete sportive, ofenduse,bullizuese,poshtruese, Sindi nuk pranon fajin e VETE

  Kacurri LinzaKacurri Linza12 dagar sedan
  • Sindi sditi ti pergjigjej Arjanit, ajo ishte si ato kasetat e regjistruara, qe eshte regjistruar ne shtepi, dhe ketu gjeti momentin dhe u shtyp butoni ae Arjanit nuk i pergjigj. Mbase e ben javes tjerët

   Eni BabeniEni Babeni12 dagar sedan
 • Sindi 👎👎👎👎👎👎👎👎

  Arlinda PergjokaArlinda Pergjoka12 dagar sedan
 • Edhe pse nuk me ka plq kurr e nuk em plq kurr per arrogancet qe ka olti curri por kta idjoter do kishin dasht oltin mej vur en fre jo arjanit qe esht teper i “uret “ per kta ,,,, sinqerisht esht vert8 humbje kohe ti shohesh kta mostra ,, kta Jan kap njerin rrahe per tjetrin,,,,, pa pike vlere mun te them e shesin shpirtin djallit shum lire sa te uritur per fame ,,, dhe pa mend en koke qe Jan ,,,, zot na fal qe akoma vashdoj ti shof por Kur ske cfar te shohesh dhe thjesht kalim kohe ,,,, por nuk percjellin as nje vler per edukim apo asgje thjesht tregojn nje dhoj dhumi qe shoqeria shqiptare Po perjeton,,,,, nje brez vert8 i zymt,,,,, e tmerrshme dhe fatkeqsi e kombit!!!

  Angjelin PllumajAngjelin Pllumaj12 dagar sedan
 • Vetem mua ma shpif kjo sara apo ka dhe te tjer🙈

  Rosa 444Rosa 44412 dagar sedan
 • E vetmja gje e vertet ne kete show eshte debati shum i nxehte Sindi dhe Arjan 👍👍🤣🤣

  Mirije KayisMirije Kayis12 dagar sedan
 • Duke qe vtm ndjenj ska aty ne taking 😏😒

  Roza Roza30Roza Roza3012 dagar sedan
 • Gelian budallliiiii preja e radhes 😒

  Roza Roza30Roza Roza3012 dagar sedan
 • Sindi ja fut kot ,, ik rri ne shtepi

  keni krasniqikeni krasniqi12 dagar sedan
 • Rrespekt per te madhin e shqiptaris Arjan Konomi 🙌🌟🙌

  keni krasniqikeni krasniqi12 dagar sedan
 • Rrespekt per Arjan Konomin !🙌🌟🙌

  keni krasniqikeni krasniqi12 dagar sedan
 • Haha Sindi kafsh shtepiake,,, e le fajtor Arjanin pse nuk di te jav lyp djemve

  keni krasniqikeni krasniqi12 dagar sedan
 • Ne cdo moment qe ka folur sindi sonte ka shume te drejt ne aspekt me Arjanin! (Ps kam shume respekt per Arjanin, por sjam aspak dakord me komentet qe ben per sindin). Kurse nje gje qe sme pelqen te Sindi eshte menyra se si e ruante si gome rezerv muratin kur kishte locon ne studio sepse ne realitet sindi pelqente vetem Locon. Kur iku loco u zhyt te murati po shume vone

  erion leoerion leo12 dagar sedan
 • Boooo po mjaft moj sindi se na hape zorret e barkut me gjith veshiken.Po kush eshte ai rob perendie qe te duron ??? Ke nevoje per psikolog moj vajze se ke probleme shume te renda s'ta ka as Arjani as cunat .

  LINNDA AGAJLINNDA AGAJ12 dagar sedan
 • Sindi e ka kuptuar qe po nuk foli do fitoj zemren e publikut, tani po mundohet me I nxjerr te gjithe keq duke u viktimizuar

  Advanced MumAdvanced Mum12 dagar sedan
 • Sara sa fake je o zot 🙈

  Eneida BesimiEneida Besimi12 dagar sedan
 • Sara e do Noizyn

  Rexhe SylejmaniRexhe Sylejmani12 dagar sedan
 • Sindi na ke peshtiros fjalen "ofendim". Aman mos e permend me! Je bere e bajatshme!

  Maverick 77Maverick 7712 dagar sedan
 • Boll keq folke Arjoni su merrke vesh ama qyky geljani spo merret vesh hiqq shka po thot ma zi se Arjoni 🤦‍♂️

  gjenson gjenssongjenson gjensson13 dagar sedan
 • Sipas kesaj qe kam pare un ne kte emision deri tani dua te rradhis personat me negativ dhe me mashtrus qe askush sdo donte ti kishte ne shtepi apo ne shoqeri: Ana1, Melisa, Andi, Tea, Atdheu, Sara, Antonela. Te pakten per mua keto jane me te spikaturit deri tani. Sidomos Melisa Andi Tea jane kampionet. Njerez fallco komplet!

  Maverick 77Maverick 7713 dagar sedan
 • A jan zën Antonela dhe Sara apo me duket mua?!

  Besam ShabaniBesam Shabani13 dagar sedan
 • Arjani thote: un jam me i madh, edhe dhe po te godita ma prano. Se per "edukim" e kam "drurin".

  MihailaMihaila13 dagar sedan
 • Bravo Sindi bravo 👏👏👏

  Armela MelaArmela Mela13 dagar sedan
 • Sa pa ndjenja kjo Sara akull e ftoft. As hasmin mos e pafsha pa ndjenja si kjo se boll fatkeqsi duhet me kon

  erza T.erza T.13 dagar sedan
 • Bora te hyptë vetja në qejf thone shkodranet

  E. M.E. M.13 dagar sedan
 • Sindi ti duhet te ikesh. Ma shpif! Hipokrite dhe injoranca jote shume e rrezikshme .

  E. M.E. M.13 dagar sedan
 • Dojn me qel klluq mevli e lediana, sdojn me livrit vendit 😂

  erza T.erza T.13 dagar sedan
 • Ti je nje moderatore shume e pasjellshme

  E. M.E. M.13 dagar sedan
SEworld