Varrosi - Flamma (Official Video HD)

2 apr 2021
2 163 089 visningar

Text: VARROSI
Video: ALIZIE

Kommentarer
 • ku di ky me knu

  albanian beatalbanian beat31 minut sedan
 • ik mor kar qa osht kjo kong

  albanian beatalbanian beat31 minut sedan
 • 5 min e 26 sekonda adrenalin ja u mbylle gojen 🤐🤐 je i math🎧🎧🎧🎧

  Denis GjondedajDenis Gjondedaj3 timmar sedan
 • A thu kujt ja bo ket diss

  Ardi PajazitiArdi Pajaziti3 timmar sedan
 • I ke q... motren pz legjendat jon legjenda👌💪💪💪🤜🤛 Jo zvarranikë kanalesh💩💩🤮

  Mikel TafaMikel Tafa4 timmar sedan
 • Otr👑👑👑👑

  klejdi albanklejdi alban5 timmar sedan
 • Mir ja ke ber atyre pith ropave

  klejdi albanklejdi alban5 timmar sedan
 • Shum buk bravo

  klejdi albanklejdi alban5 timmar sedan
 • Ajde rrep ajde. Rrep zhiadist si Binladeni ky fiks o plak do me bo dhi dis ky mjekercjapi

  show Tironashow Tirona7 timmar sedan
 • Bravo VAROS KE BER DISIN ME TE BUKUR HALLALL TE QOFT

  Astrit SefaAstrit Sefa8 timmar sedan
  • 😈😈😈

   Astrit SefaAstrit Sefa8 timmar sedan
 • Ti je tjeter Level bro

  GANGOT PLAYGANGOT PLAY8 timmar sedan
 • I papare,,,,,

  NadaNada9 timmar sedan
 • Big kik Bo si Biggie Varrosi Bo si 2pac

  FF SMOKEDFF SMOKED10 timmar sedan
 • Estrada left the chat 🤣

  Albania GangAlbania Gang11 timmar sedan
 • Kaq kisha une naten

  RediOfficialRediOfficial20 timmar sedan
 • Ec aty varrosi jua mbylle gojen te gjitheve kaw bukur i ke thon se dhe ve veta ate e degjojne per dite haha peace otr

  RediOfficialRediOfficial20 timmar sedan
 • hit !

  Ivan PopekIvan Popek21 timme sedan
 • O te lumte goja 😂

  Reno RenReno Ren21 timme sedan
 • 💪🏻💪🏻💪🏻

  Alban PocestaAlban Pocesta22 timmar sedan
 • 👍👍👍👍👍⭐️⭐️⭐️⭐️💥💥💥💥💥💥💥

  Bora RexhepiBora Rexhepi22 timmar sedan
 • 😂😂😂 ja ke qi robt daku je gjigand bej izmet bârit lere ça llapin kto tjert mbret je 👑💶💶💶💶💶

  Berti BertiBerti Berti23 timmar sedan
 • Ajt notn

  Noah GjergjiNoah GjergjiDag sedan
 • Rep ralitet nje njeri qe kendon kengen e 2pac esht çer a je reper me mir bej freestyle.... minus 10 nuk ja vlen shoku

  Gangsta LifeGangsta LifeDag sedan
 • Barroso otrrrr

  Omer MuratiOmer MuratiDag sedan
 • 🔥🔥🔥🔥

  Ervinjukaj 123456789Ervinjukaj 123456789Dag sedan
 • 👌👌👌✌✌

  Ervinjukaj 123456789Ervinjukaj 123456789Dag sedan
 • 👍👍👍👍

  Ervinjukaj 123456789Ervinjukaj 123456789Dag sedan
 • 👊👊👊👊

  Ervinjukaj 123456789Ervinjukaj 123456789Dag sedan
 • 💪💪💪💪💪

  Ervinjukaj 123456789Ervinjukaj 123456789Dag sedan
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Ervinjukaj 123456789Ervinjukaj 123456789Dag sedan
 • 🔥🔥🔥🔥

  Ervinjukaj 123456789Ervinjukaj 123456789Dag sedan
 • Trujt ziti mor mret

  Nard CenajNard CenajDag sedan
 • Hallall ta bofte zoti er shok ✌️✌️✌️👌👌👌 i madh je 😎😎😎😎😎😎

  Fatjon KolaFatjon KolaDag sedan
 • Ja ka dhi rracen me ket diss

  ledio brahimajledio brahimajDag sedan
 • Mandat ja keven Emrin

  Eri BeratEri BeratDag sedan
  • OTR

   Eri BeratEri BeratDag sedan
 • Ti ba diss don xhonittt qrrrr

  Ela ElahhEla ElahhDag sedan
 • Je i madh o varros trujt zoti I ke vut ne thes te gjith Respekte vlla

  Arben VeseliArben VeseliDag sedan
 • Cfar zeri si femen jo tamam burr

  Sylë HotiSylë HotiDag sedan
 • E degjoj 20 here ne dite edhe me duket si kure po e degjoj per here te pare ✌🇦🇱😀 je njesh

  bobi brbobi brDag sedan
 • Normal burrelsi burrels

  Aranit KacdedjaAranit KacdedjaDag sedan
 • Sdi pse bo si i fort ti varros.✓ mbete tu sha dhe u bone famos

  lyrics alblyrics albDag sedan
 • 200 shishe kur varrosim Varrosin👹

  lyrics alblyrics albDag sedan
 • E fort kanga hallall po unikatili sun ja kaloni kurr dis i qart👑😎

  Olti AliuOlti AliuDag sedan
 • Ja ke qi rr.. 💪💪😎

  Niti KacajNiti Kacaj2 dagar sedan
 • Nese e ke pas per marinin ske bole me shku aty . Me ate shamin te koka sikir gabel indie

  Edmir JupaEdmir Jupa2 dagar sedan
 • Kush e lexon kete koment e ruajt Zoti dhe kush eshte duke agjeruar ja lehtesoft Zoti.

  Flogert ZykajFlogert Zykaj2 dagar sedan
 • 👌👌👌👌👑❤️❤️❤️❤️❤️❤️👑👑👑👑

  Lorian SmuljaLorian Smulja2 dagar sedan
 • ia u qive bythen bro

  Alberto LukaAlberto Luka2 dagar sedan
 • E shikoni ju otkaristat dhe me wiewsat jeni katastrof... ec aty don xhoni 😂😂

  X-PersonX-Person2 dagar sedan
 • asniher pablo dybala sbohet LEGJEND SI MALDINI

  ele ktricalele ktrical2 dagar sedan
 • This shits gona end careers haha

  Alex PressAlex Press2 dagar sedan
 • 2milly💯❤

  1124 21141124 21142 dagar sedan
 • Hit em up shqip

  geraldo_386geraldo_3862 dagar sedan
 • 0:42 big kik 1:13 escobar

  FF KLEJDIFF KLEJDI2 dagar sedan
 • 2 million 🔥🔥🔥

  SHZ CRIMINALSHZ CRIMINAL2 dagar sedan
 • Ev Ev te lumt, ja ke than ni ren te forta, krejt e ke kall si te ishe kan i Komaranti.

  Arvanitet illirArvanitet illir2 dagar sedan
 • ahhahahhaa qfar reperi je shum i fort ama fatkeqsisht ti edhe repi je shum larg haver tingujt e zonit si mu kan npodrum te bertit a me pre qet bostan ik haver shko flejt masi ke shpi midis londres ec more shko qije at non se ky repi jot esht shum larg ndaj ktynve reperave qe ke bah diss une qudita ku e morre ket guxim per dis a tka than ai buza si viqi lopes apo ec haver grai llades qaty midis londres ose ajde merr lektyr ne kosov per rep se dialekti yt i repit esht vaka te femra hyhyhyhyhhy llaka llaka ik more qije nonen shko mytu

  M MM M2 dagar sedan
  • Tka djeg e shohh

   Username ;Username ;Dag sedan
 • Gold ✨

  Miranda LaskiMiranda Laski2 dagar sedan
 • Thjesht pa fjal hallall

  Ardi KorceArdi Korce2 dagar sedan
 • Ti kendon tamam si Lek Plepi

  jani muskajani muska2 dagar sedan
 • Zdin me me gjet k**rin me i ra me dore I pa pam I bane kinez tan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Shkodra

  Zhozef ZhozefZhozef Zhozef2 dagar sedan
  • DONI NJE KANAL VERTET INTERESANT????? KLIKONI KANALIN TIM SRZ JO SE ESHTE I IMI PO JA KLIKOJE DHE DO E SHOHESH NQS STE PELQEN MOS SHIKO ASNJE VIDEO SKA PROBLEM, ZOTI TE RUAJT

   HUMOR & INFORMATIONHUMOR & INFORMATION2 dagar sedan
 • Cja ka fut me rop shpie OTR the best

  Sonila SonilaSonila Sonila3 dagar sedan
  • DONI NJE KANAL VERTET INTERESANT????? KLIKONI KANALIN TIM SRZ JO SE ESHTE I IMI PO JA KLIKOJE DHE DO E SHOHESH NQS STE PELQEN MOS SHIKO ASNJE VIDEO SKA PROBLEM, ZOTI TE RUAJT

   HUMOR & INFORMATIONHUMOR & INFORMATION2 dagar sedan
 • Po ik or lale ti ke 151 suba se veq nje cop kari se sje per don xhonin ti se ta shtin kryt ne bole

  Arben TotajArben Totaj3 dagar sedan
 • Shout out to 2pac!!!!!!!

  Kledjan LicoKledjan Lico3 dagar sedan
  • DONI NJE KANAL VERTET INTERESANT????? KLIKONI KANALIN TIM SRZ JO SE ESHTE I IMI PO JA KLIKOJE DHE DO E SHOHESH NQS STE PELQEN MOS SHIKO ASNJE VIDEO SKA PROBLEM, ZOTI TE RUAJT __

   HUMOR & INFORMATIONHUMOR & INFORMATION2 dagar sedan
 • 💥💥💥

  Alban IstrefiAlban Istrefi3 dagar sedan
 • Je thjesht kampjon vlla ska si ti ne frystile 👌

  Elton ShiraElton Shira3 dagar sedan
 • king i't is a hellbaniaz

  shkelqim litashkelqim lita3 dagar sedan
 • Nuk degjoj shum rap shqip por kjo ishte 🔥🔥 Mbyllje goje per 2 sekonda😂😂 YOU'RE THE FKIN ONE BRO

  Th1ConッTh1Conッ3 dagar sedan
 • big like

  Fatmira TojaFatmira Toja3 dagar sedan
 • KING NOIZY DHE VARROSI..PERFUNDIMISHT MA KNAQIN SHPIRTIN ME KTO DISSA ..

  Denisa DenaDenisa Dena3 dagar sedan
 • Kush e nidigjon disin me te bukur te varrosit te 2021 te boj like👌👌👌

  samuel hoxhasamuel hoxha3 dagar sedan
 • ky po ky Eshte vk Vetem me te shame sikur vetem ky vk di me sha 🖕

  platon raxhaplaton raxha3 dagar sedan
 • Per ke esht ky disi

  FF BADBOYFF BADBOY3 dagar sedan
  • 1| Bik Kik 2| Don Phenom 3| Cllevio 4| Fero 5| MatoLale 6| K-ALBLO 7| Meriton 8| Don Xhon 9| Marin 10| ILLMILL NAJ SUBCRIBE TE RUJT ZOTI NQS PO AGJERON AGJERIM SA ME TE LEHT

   NO NAMENO NAME3 dagar sedan
 • Super👌

  mustafa recimustafa reci3 dagar sedan
 • Ej opill ikarit mos bodisa podil pars qifsha

  meti.offcial04meti.offcial043 dagar sedan
 • 🔝

  Mishel MarkuMishel Marku3 dagar sedan
 • Rob ma kara skam pa. Burri 40vjec tu sha big Kiken qe o hala 17vjec. E keqja osht qe Kika se ka sha kurrkun varrosin. BIG KIK do jet B.I.G edhe Mato ka mo shume talent se krej grupi 40vjecarve qe i ka ardh koha me i lon venin rinis.

  UniversalMusic-ALBANIAUniversalMusic-ALBANIA3 dagar sedan
  • @UniversalMusic-ALBANIA hahahahahaahhh flet ti qe 10 mo vlla ne moshen 11 un nk rrija ntelefon si puna jote ntiktok but kohet kan ndryshu, edhe e dim qe je nga kosova edhe OTR kan beef me ronelat keshtuqe sja vlen nrm qe ronelat do mbeshtesesh .

   Username ;Username ;14 timmar sedan
  • @Username ; ironi 12vjecari...

   UniversalMusic-ALBANIAUniversalMusic-ALBANIA14 timmar sedan
  • Harrum met pyt na fal kur do e japesh lejen ti ? Do bejm muzik

   Username ;Username ;Dag sedan
 • je njesh

  klodjan torinoklodjan torino3 dagar sedan
 • 1 gur 10 plluma 👍👍👍👍

  Xhani MustafiXhani Mustafi3 dagar sedan
 • ta qhift spilqi tetoves nonon taj n pidh

  Muhamed ZuberiMuhamed Zuberi3 dagar sedan
 • Super diss I ka shkaterruar krejt

  jay sjay s3 dagar sedan
 • Qysh me tbo diss 40 vjet 😂😂😂😂its ill Mill tka gjeg o grek

  Unkknown ProfileUnkknown Profile3 dagar sedan
 • e ka myt

  Isuf KellciuIsuf Kellciu3 dagar sedan
 • Kur ngjo 2pacun dhe fillo i qr tgjithve ndiss

  Carl JohnsonCarl Johnson3 dagar sedan
 • Eja kuptoje se çfarë kuptimi ka kjo. Të rrofshin 11 vjeçarët se vetëm kolopuçat budallepsen mbas këtyre.

  SumaplumaSumapluma3 dagar sedan
 • Si pjestare e komuntetit te kurvave,refuzoj t'i kemi pjestare rreperat qe ke permend Varros! Ja kaloj emrat e tyre komuntetit te rruspieve. Flm

  Morgana MorgiMorgana Morgi3 dagar sedan
 • E prisja te dilte nje Diss si ky. Ja ke qr o plak hallall 🔥🔥🔥 u ke shkerdhy karrieren ketyre morrave tvegjel

  5Gaming5Gaming3 dagar sedan
 • Wtf ca super disi Ky I madh fare varros

  Klajdi PeqiniKlajdi Peqini3 dagar sedan
 • 👍

  Bekim KeshiBekim Keshi4 dagar sedan
 • Disi me i fuqishem King OTR

  FF SOKOLFF SOKOL4 dagar sedan
 • Noice

  meme4 dagar sedan
 • Rep origjinal o na hoksh karin taj neve sicalli repovat n at beat. Hajde n tetov ti ham motrat

  Ghostyy112Ghostyy1124 dagar sedan
 • Varroso je super rreper

  Fabjan QoseFabjan Qose4 dagar sedan
 • Kul J

  Alma PashajAlma Pashaj4 dagar sedan
 • Mamin po nk bane like

  Lyrics songLyrics song4 dagar sedan
 • Rep Copy past

  Bledar AzirajBledar Aziraj4 dagar sedan
 • alamet kinge😍😍🥰

  ii iioii iio4 dagar sedan
 • Woww kush osht aj tipi ja..... ro..🙉🙈🤮🤮 😂😂😂💪🔥🔥🔥👏

  Shyhret 123Shyhret 1234 dagar sedan
 • 💪 Ike varrosur te gjith rrepert me kete dis

  Foti LeshiFoti Leshi4 dagar sedan
SEworld