Ledjana shpërthen në të qara, çfarë i bëri Mevlani në takim - Përputhen, 7 Prill 2021

7 apr 2021
1 348 645 visningar

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer
 • Ladjana po ben tallje kali pa patkoj!! Me mavriun😂😂😂

  Vin TeresantVin Teresant5 timmar sedan
 • Ledlani e Mevlana hala gjall!!?? Sorry kam 1 muj e gjys pa i pa!! Wtf are they doing!! U can’t tell me that isn’t fake!

  Vin TeresantVin Teresant6 timmar sedan
 • A ky Mevlani. Smuj pa thon sa bajat njeri osht. Sincerisht. Mfalni per fjalorin.

  Kralb OzKralb OzDag sedan
 • Juli esht me i miri

  Kostandino MurriziKostandino MurriziDag sedan
 • More Blerim edhe ti paske PA andrà shum dashke me udashurue me nji vajz si Antonella morte Blerim po kur EPA at ander

  Mustafa ShabaniMustafa Shabani2 dagar sedan
 • qe 1 vjet kerkush su perputh FAKE TOP CHANEL MUT

  BomlakaBomlaka4 dagar sedan
 • E nanen qysh I tuten ardheut kta tjert

  Agron gashi AdemiAgron gashi Ademi4 dagar sedan
 • Ledijana asht si Tea

  Ajnur EsatiAjnur Esati5 dagar sedan
 • Oj Ledjana Mos hin ne gjynah me mevlanin po sillu mir

  Lytafete KershiLytafete Kershi5 dagar sedan
 • O blerim Allahu te falt vlla po ama edhe ta shperbleft se jep shembull pr disa aty

  bilishu alissbilishu aliss6 dagar sedan
 • ALBESA😍😍 ERINA🤩🤩

  erza salihuerza salihu6 dagar sedan
 • Ore ku esht ky liqeni kush e di 😂

  minato kakashiminato kakashi6 dagar sedan
 • Bravo blerim bravo metvertet je yll lum nana qetka lind dhe teka rrit me fjalen qe the un si friksohem kuj vetem ZOTIT hallall te qoft terujt ZOTI bir🤲🤲🤲🤲🤲

  doliio volaydoliio volay6 dagar sedan
  • Kjo mbeti Duke qar si kare per nje cope loqe

   bilishu alissbilishu aliss6 dagar sedan
 • I ka lot krokodili Mevli

  Oksana BroshkaOksana Broshka7 dagar sedan
 • Duket qe e ben loj gjith kete

  Oksana BroshkaOksana Broshka7 dagar sedan
 • Mevlan kuptoje se esht fallco nuk do t'ja dijë fare për ty

  Oksana BroshkaOksana Broshka7 dagar sedan
  • Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu

   doliio volaydoliio volay6 dagar sedan
 • Na u gerdite edhe ti

  Maria KwstouMaria Kwstou7 dagar sedan
 • Jasmina dhe andi jane cifte me te mire

  Gjovalin NdrecaGjovalin Ndreca7 dagar sedan
 • Ledjana je personi më i shtirur që mund të egzistojë...jam kurioze sa lekë të paguajnë për ato lot krokodili....je për të ardhur keq🤦‍♀️të lutem mjaft me lot se na e shpife😑2 metra femër duke u sjell si adoleshente 13 vjeçare me hormone të çakorduara🐐

  Pamela NdreuPamela Ndreu7 dagar sedan
 • Jeta ime lediana

  Denada Kqira Denada KqiraDenada Kqira Denada Kqira7 dagar sedan
 • Ma idiote femer kjo lediana mos thot nji fjal se ajo direkt do qaj

  Franceska KasejaFranceska Kaseja7 dagar sedan
 • kur shikon Ledianen dhe Sindin ne nje kolltuk duken si miu me elefantin 😂😂😂

  dolita windodolita windo7 dagar sedan
 • Kjo rrugaçja e Italis Antonela Sa ftyr e potsher 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  TNTN7 dagar sedan
 • Ska pik profesjonalizmi Bora Princi pershendet Aristelen Bora Ok mir

  e lizae liza8 dagar sedan
 • My song

  TeoTeo8 dagar sedan
 • I lumte asaj atdheu iulargu eti olsa ben cfar don imoralja kjonuk jep tek vaja

  Suzana CinariSuzana Cinari8 dagar sedan
  • Antolea dhe Atdheu jan intriga aty

   dolita windodolita windo7 dagar sedan
 • Je e tmershme Antonella blerim po tallet

  Suzana CinariSuzana Cinari8 dagar sedan
 • Kjo mbeti Duke qar si kare per nje cope loqe

  Eva EvisaEva Evisa8 dagar sedan
 • Kjo ngjan si mom

  Adde SadikuAdde Sadiku8 dagar sedan
 • Mos e kurse fare o Blerim se edhe e ema si kjo eshte

  Violeta SeitiVioleta Seiti8 dagar sedan
 • Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu

  Refki AhmetajRefki Ahmetaj9 dagar sedan
 • Ani kur po thojn Lediana nuk qan me lote ,per menimin tem sosht ashtu. Nese Loti 💧nuk pikon nuk do te thot qe nuk kan jasht por brenda i qan zemra &shpirti ishalla e keni shti mir kopf.....

  Sh AmerSh Amer9 dagar sedan
 • Qikjo episode edhe para saj kane qene ma realistet deri tani se po dalin shesh senet sit vjen djemt po dalin fakt mat sinqertit qaty

  Visar KalludraVisar Kalludra9 dagar sedan
 • Ike moj budoll mos qaj per nje djale

  Arber GjokolaArber Gjokola9 dagar sedan
 • po lotet ku i ka kjo qyçe sa ma shpifeeeeeeeeeeeeee

  R GjR Gj9 dagar sedan
 • jeta ka halle ka saktifica hahahah uuuaaaaa qfar fjal te pleqve haha

  Xheladin EleziXheladin Elezi9 dagar sedan
 • mevlan nje person kur föet te verteten shikon ne sy tjetein dhe nuk mendon kahtuqe ti genjen mos harro

  Xheladin EleziXheladin Elezi9 dagar sedan
 • Ledjana tani po e tepron mi zemer mos u tall me zemren e Mevlanit un edi shume mire qe ju te dy e doni njeri tjeterin mos shkatero dashurin tende ledjana

  Daniela MetaDaniela Meta9 dagar sedan
 • Po edhe un te njejten gje mendoj.Sidomos Ledjana dhe Mevlani nuk din te aktrojn.Blerimi vjen nga Maqedonia.Atje djemt dhe vajzat fejohen qe nemoshe te re.Vajzat 16 vjec dhe djemt 19 vjec dhe fjala qe ato perdorin kur fejohet djali thon: eshti forcum.un kam jetu ne Shkup disa koh.Ata jan shum fanatik dhe kurr djemt etyre nuk mund te martohen me vajza te tilla !!!.

  Leila ShehuLeila Shehu9 dagar sedan
 • Antolea dhe Atdheu jan intriga aty

  Daniela MetaDaniela Meta9 dagar sedan
 • Blerim o djale mos u mer me intrigen e gjalle sic eshte Antonela

  Daniela MetaDaniela Meta9 dagar sedan
 • Ky cifte shkojne shume ❤❤❤❤

  Desilda MykajDesilda Mykaj9 dagar sedan
 • M’falni por Ledjana çdo ditë e më shumë si trans po duket.

  ShënShën9 dagar sedan
 • Ledjana qan se kujton drurin qe e pret nga burgaxhiu i Hollandes. 😂😂👊

  missymarsi redmissymarsi red9 dagar sedan
 • Se kuptoj Ledianen si ben se çan r nuk mund te nxjer lot se kuptoj skenari si shkon si do ..... As nuk e do Mevlanin ska pik ndjenja per te 🤔🤔🤔😏😏

  Florim RraciFlorim Rraci9 dagar sedan
 • Ishalla qet takim e javes sha vjen na dalin me takim Ma te bukur 🔥🔥🔥🔥🔥🥰

  Albion BajraAlbion Bajra9 dagar sedan
 • Ledjana : " Ne nje moment me dukeshe sikur po talleshe " Nji shaka sbohet dot !! O ledjana mos qaj per gjera koti o vajz akm se kpt qe ai nk te do. Ky emision eshte bo per mos tu pa fr Ishte me sppr ne fillim me shqipen tean,andin, anen 1 ...

  Joise AmaruJoise Amaru9 dagar sedan
 • Dhdhdgdydyyddyd6eduuduuxduyddydyyxyudduxudydudyxud7xu😚

  leo._. gamingleo._. gaming9 dagar sedan
 • Na rrufshit kokrrat me gjith ate aplikacionin ju ka thar goja per leke akoma flliqesira.mir me pages por dhe me € mesa di une ne shqiperi paguan me leke e jo me €

  Nail RexhoNail Rexho9 dagar sedan
 • Po ky tipi qe flet kot gjithmon kush eshte 😂

  perputhen 1perputhen 19 dagar sedan
 • Ky skenar dihet qe esht falls, jam kurjoz a morin noj lek per kte loj nervash nga topet e chanel kto aktoret? Sepse esht lodhje modhe!

  adriatik ishmakuadriatik ishmaku9 dagar sedan
 • Mevlani tap fare mduket ose drru nket takim

  Ahmadi MahmutAhmadi Mahmut9 dagar sedan
 • Si e duron kjo ledriana ket mevlanin qe se perkra as nje sekond!? Dhe zgerdhihet me abtonelen!? Cncnc

  Lulzim AjvaziLulzim Ajvazi9 dagar sedan
 • Ti je vetum ni burekgji more Blerimovski se kot ekije qije xheloz ne Atdheun more blerimovsik se tekisha qkoq dajak.hupu

  Muja CurriMuja Curri9 dagar sedan
 • Rrespekt juli trurin semens. E ke.

  Nebi HajdiniNebi Hajdini10 dagar sedan
 • jeni njerzit me te felliqur n glob Top chanell je programi mi i degjeneruar nga po shkon kjo bot ncncncnc

  Nura AaaaNura Aaaa10 dagar sedan
 • Ledjana nje genjeshtare emadhe

  Sonela SeitSonela Seit10 dagar sedan
 • Nese doni me shiku anime me boni sub se postoj episode te narutos dhe one piece dhe dragonball te plota.

  Anime shqipAnime shqip10 dagar sedan
 • Ke proplem nervor thote arjani prandaj qan ledjana

  cookiecookie10 dagar sedan
 • Vk e pash dhe sot.. nji dit tjeter kot e jetes time

  Fabian PriftajFabian Priftaj10 dagar sedan
 • Kjo lediana një dhelpër

  Valentine mexhajValentine mexhaj10 dagar sedan
 • Kjo Lediana qan sikur po vajjtoneper Dike .nAe shpifet aman more paskeni qene

  Eva RriskaEva Rriska10 dagar sedan
 • Na e shpifi kjo Lediana shum femer pa sens

  ami amiami ami10 dagar sedan
 • Po ku mos me kesh 😅 qfart kajtni oka bon ledjana😅 ma mir qik tishe fut diku kater qysh me shperthy kaq shtremt .

  Shqipe ThaqiShqipe Thaqi10 dagar sedan
 • Ca të qar që bën kjo Lediana moj Aman😤😪🤮🤮

  Xristina TsaousaiXristina Tsaousai10 dagar sedan
 • Valla ledjana te duket vetja aktore po jo nuk dukesh se kan si pela per mevlanin e andej thu nuk e dashuroj po sje ma e mir si mevlani as pak ki qef me bo ma interisant po spote ka hijr hiq ma shije

  Shqipe ThaqiShqipe Thaqi10 dagar sedan
 • Humbje kohe ky emision koti

  Valon NuraValon Nura10 dagar sedan
 • Qan ju kujtua dashnori

  Lucy PashaiLucy Pashai10 dagar sedan
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤1 perputhen 💎💎💙💙💚💚❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa10 dagar sedan
 • Vetem kancer dhe reklama ka ky program :)

  VetemFunVetemFun10 dagar sedan
 • Sa viza I ke fut e mevlan ????

  FF QUEENFF QUEEN10 dagar sedan
 • Bravo Blerim me i zgjuari je.

  adan adanadan adan10 dagar sedan
 • Lot krokodili

  fieraku philadelfiafieraku philadelfia10 dagar sedan
 • Na i shpifi kjo lediana aman po bashkou me Mevlanin dhe dil mos bej interesanten.

  Liri LilaLiri Lila10 dagar sedan
 • kur Arjan permend "Seks", mevlani tu i lepi buzat ahahah shiko -> 48:21

  VideoEntrainementVideoEntrainement10 dagar sedan
 • Bravo Blerim je djal me vlera dhe karakter te fort mir ia bere gjirafes Antoneles hahahahaha sa kam qeshur me Ledianen dhe Mevlanin jan te papar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Odeta OdetaOdeta Odeta10 dagar sedan
 • Kete Ledjanen është me qu ne mal dhe me ik me lan atje te qaje 😄😄 Sa njeri negativ ma shpif sa her e shoh

  elton kukaelton kuka10 dagar sedan
 • Antonela si loqk aa

  Xhemile MuqolliXhemile Muqolli10 dagar sedan
 • Taman si femij ben o mevlan mir ledjana qe ska mendje dhe nuk te pse nuk mer vendimin e duhur kujdes mevlan se do behesh pishman me lidhjen qe do vezhdosh me ledjanen

  Anna23 Anna23Anna23 Anna2310 dagar sedan
 • Mevli 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎☝️☝️☝️✌😎

  Pullum LeciniPullum Lecini10 dagar sedan
 • Po lat nam 6 muaj keni qe na genjeni boll se edhe nje femije 10 vjec si ha keto ,🤮🤮

  Kostas BashalliuKostas Bashalliu10 dagar sedan
 • Obobo çfare nivelesh, çfare personash, basso nivel....shkoni ma mire e punoni dhe merrni diten e punes me djersen e ballit. Emision artificial .

  Agron Mario AliajAgron Mario Aliaj10 dagar sedan
 • Edhe tea thonte nuk ndjehem mire me intimitetin para kamerave.po kur ishte me beartin ca sbente. Sa per show do dalin cift.

  Hekri TropliniHekri Troplini10 dagar sedan
 • Qan Pa lidhje kjo ledjana

  Enti MetaiEnti Metai10 dagar sedan
 • Ledijana oj rrence je; kto femra lujn rol kurvash shikoni dhe degjoni mir.

  Behije AdemiBehije Ademi10 dagar sedan
 • kur perputhen bohet big brother

  Angela L.Angela L.10 dagar sedan
 • Blerim Rinian ju bekofte zoti sa te mire qe jeni (shembull) po mos harxhoni fryme kot me ate Antonelen se per nje sekond ajo ekthen boten ne anen tjeter si ti interesoj

  Me And meMe And me10 dagar sedan
 • Po ti vetem grua qe sje .Ne cfare familje kafshesh ben pjese? asgje pesonale me kafshet i kam xhan

  Diamanta EmmaDiamanta Emma10 dagar sedan
 • Hahahaha ju ndal zani bores kur princi e pershendeti aristelen hahah bora okoo 😅e veri re ndonje

  Valdete MehmetiValdete Mehmeti10 dagar sedan
 • Bravo blerim

  Luljeta BahushiLuljeta Bahushi10 dagar sedan
 • Ledjana ben sikur qan :::me vete thot::mevlan me ha mun::::un me tjeter kam pun

  ColiColi10 dagar sedan
 • Ooooo sinqerisht keta ta shpifin qe te dy ledjana thote nuk te dashuroj dhe qe 2 muaj lau studion ke lot ndersa mevlani te dua po kam dashuruar personin e gabuar rrumpalle

  Bashkim DurakuBashkim Duraku10 dagar sedan
 • Lediana : nuk qava kur bente ato veprime po per kundrazi qava kur bente keto veprime ???????

  Arber IArber I10 dagar sedan
 • Julo je I modh për shprehjen: "Që kur janë liru biletat për në Tajlandë" LOL

  GentiGenti10 dagar sedan
 • Bravo Rinian te lumte goja je yyyll ne cdo drejtim , sa mirre ja bere asaj antoneles qe si mbyllet gpja , por sonte ja mbyllet ti me shkeqimin bravii te dyve 👏👏🌟🌟

  Tia KokaTia Koka10 dagar sedan
 • Aman o Bora ose produxioni sa te pa ngopur jeni , boll po i shohim cdo nate na lodhen 😒

  Tia KokaTia Koka10 dagar sedan
 • Qyqja , ca e do Ledjanen mor biri nenes 🤦🏻‍♀️

  Elinda QosajjElinda Qosajj10 dagar sedan
 • Pershendes Aristelen ,shpresoj t jet mir ,puc. Bora-ok mir.

  Simela KazaferiSimela Kazaferi10 dagar sedan
 • dashuri e kohes e xhaxhit enver puthje ne faqe....perputhje qafe

  Soni RamiSoni Rami10 dagar sedan
 • Dy pjeset e para te takimit Mevlani duke tall me nderen me Ledianen kurse ajo duke qare sikur i kishte ndodhur ndonje vaki

  Saida GohanSaida Gohan11 dagar sedan
SEworld