Ledri Vula - Si baba

10 okt 2020
2 888 505 visningar

Stream or Download „Si baba“ by LEDRI VULA here 🎧
avd.lnk.to/Sibabastores
Beat by Ertug
Lyrics by Ledri Vula
Arranged & Recorded by REDBOX Entertainment
Mix & Master by Johan Bejerholm
Lyric video by Supercut

Kommentarer
 • 🐔🐔🐔🐔🐔🐔🐁🐁🐁🐹🐹🐀🐀🐫🐫

  Fly TravelFly Travel9 timmar sedan
 • Ledri vula si baba

  MF ÆBŁïMF ÆBŁï4 dagar sedan
 • Shum bukur ❤️❤️❤️❤️

  Melisa PrroiMelisa Prroi4 dagar sedan
 • 👑 Queen e familjes Vula

  Halaj ASMRHalaj ASMR8 dagar sedan
 • krejt rafsh e kini bo mo nuk keni pik morali

  mumin shazijumumin shaziju8 dagar sedan
 • Shum mir ledri vula hej shum babq

  Liridona KelmendiLiridona Kelmendi14 dagar sedan
 • manjaki i keq Dafina eshte dashuria jote e ke gjet qet gru qe i perxhan DAfines mamin e ke kuqk nuk ta ka dasht Dafinen mos e kopjoni Bianse me barkun shtatzane

  Bere KSMSBere KSMS14 dagar sedan
 • 🥰🥰🥰😘😘😘

  K LK L15 dagar sedan
 • Si fillim uro te dali shendosh e mir mrapa kismet vlla

  Ardit BillaArdit Billa17 dagar sedan
 • si baba

  Dion MurseliDion Murseli18 dagar sedan
 • KRYEVEPËR.

  Kristian RamajKristian Ramaj19 dagar sedan
 • 🧸🧸❤️

  Rona VesiqiRona Vesiqi20 dagar sedan
 • Wow..😍

  Xhensila QosjaXhensila Qosja22 dagar sedan
 • E di qe Ky koment nuk do lexohet po nese e lexon dikush Plz subscribe me shpresoj të të plq faqa ime Flm 🤗🤗🦷🦷😷😷

  Higjena e gojës & KëshillaHigjena e gojës & Këshilla22 dagar sedan
 • Ledri ma I forti je maje ne mend Aldini

  Aldinn KallabaAldinn Kallaba23 dagar sedan
 • 1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"

  dolita windodolita windo24 dagar sedan
  • Me thon tdrejten une jam goc por mplq shume kjo kenga sepse i percjell nje mesazh shume tbkr goces qe do vij nje kujtim i bukur do jet per te kur trritet e ti kpt kto fjl❤

   orhide latifiorhide latifi22 dagar sedan
 • emrmrkkpbi gjbsobr

  Eriona HajdiniEriona Hajdini24 dagar sedan
 • Si keni mja vendos emrin 😂❤❤

  Xhavit KrasniqiXhavit Krasniqi25 dagar sedan
 • 1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"

  wnnalis cioovwnnalis cioov25 dagar sedan
  • 1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"

   dolita windodolita windo24 dagar sedan
 • seworld.info/will/rXycmJivnIlrzXE/video

  Estiano DostiEstiano Dosti26 dagar sedan
 • Like kush ka marak mu bo prindë 💙

  ǫᴜᴇᴇɴ ǫᴜᴇᴇɴǫᴜᴇᴇɴ ǫᴜᴇᴇɴ26 dagar sedan
 • KENGA IME E PREFERUAR 🥺👑Like kujt i pelqeu kjo keng🥺

  BORA Bora12BORA Bora1227 dagar sedan
  • kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

   wnnalis cioovwnnalis cioov25 dagar sedan
 • O zot qfar kenge e bukur , i uroj shendet e fat vajzes.urime

  soinu foigsoinu foig27 dagar sedan
 • seworld.info/will/Zmyy0svSgKl6koU/video

  Marjo GjiniMarjo Gjini28 dagar sedan
  • ❤❤

   minij hooiminij hooi25 dagar sedan
 • O. Perffffektttr breer❣🖤

  Ptao TomPtao Tom28 dagar sedan
  • 🔴🔴SUSCRIBE Kanalit Tim DHE JA U KTHEJ , KOMENTONI DONE DHE JA U KTHEJ DIREKT 🔴🔴

   minij hooiminij hooi25 dagar sedan
 • Enhorabuena ledri me alegro que vayas a ser baba🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦❤️😘saludos desde España aquí también nos llega tu música, te ka lali shpirt zemer❤️🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱

  Rocio CarrascosaRocio Carrascosa29 dagar sedan
  • Karrin me koqe naj hanksh ike qije peder i karrit

   soinu foigsoinu foig27 dagar sedan
 • Princesha e ledrit ❤️

  Hanife TushaHanife Tusha29 dagar sedan
  • Karrin me koqe naj hanksh ike qije peder i karrit

   minij hooiminij hooi26 dagar sedan
 • 🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌

  Samsung TvSamsung TvMånad sedan
  • 40 vjet i bane ma bab un djalin sa ti ekam

   Ptao TomPtao Tom28 dagar sedan
 • 🇽🇰🇦🇱🇲🇰🇲🇪🇦🇹🇮🇹🇨🇭🇩🇪🇸🇪🇬🇧🇫🇷

  Samsung TvSamsung TvMånad sedan
  • 💝💝 💝💝 💝🍡🍡💝🍡🍡💝 💝🍡🍡🍡🍡🍡💝 💝 Si Baba 💝 💝🍡🍡🍡💝 💝🍡💝 💝

   CassieCassie28 dagar sedan
 • This baby has the best gift of her life before she’s even born Baby VULA 💞

  minij hooiminij hooiMånad sedan
  • Woow keng shumm e fort me emotcion

   minij hooiminij hooi26 dagar sedan
 • 😝😝😝😝😝😝🤪🤪🤪🤪🤪🤪😜😜😜😜😑😑😑😑😑👎👎👎👎👎👎👎

  Samir HasaniSamir HasaniMånad sedan
  • Bravo 💪🏼😍 Paqi gjithmon lumturi ne jet

   fouoii gyhhfouoii gyhh29 dagar sedan
 • Sa kenge koti

  Aura ZAAura ZAMånad sedan
  • 💝💝 💝💝 💝🍡🍡💝🍡🍡💝 💝🍡🍡🍡🍡🍡💝 💝 Si Baba 💝 💝🍡🍡🍡💝 💝🍡💝 💝

   fouoii gyhhfouoii gyhh29 dagar sedan
 • Mammaa sa e prekshme kjo kenga shum fjal te bukra

  mariela kapllanimariela kapllaniMånad sedan
  • 😭🥺🥺🥺🥺🔥Meriton 100milion like🔥

   CassieCassie28 dagar sedan
 • 1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"

  soinhu foitusoinhu foituMånad sedan
  • 👏👏👏👏👏👏👏👏✌️✌️✌️✌️

   minij hooiminij hooiMånad sedan
 • Momenti kur thot BABI T'DON ❤❤❤

  maluma noizy capital t ylli DENISAmaluma noizy capital t ylli DENISAMånad sedan
 • Momenti kur thot BABI T'DON ❤❤❤

  maluma noizy capital t ylli DENISAmaluma noizy capital t ylli DENISAMånad sedan
 • 🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

  Cal WizzarakCal WizzarakMånad sedan
  • soinhu foitusoinhu foituMånad sedan
 • 🔴🔴SUSCRIBE Kanalit Tim DHE JA U KTHEJ , KOMENTONI DONE DHE JA U KTHEJ DIREKT 🔴🔴

  『DL』Devil Legion『DL』Devil LegionMånad sedan
 • ❤❤

  Sebajdin AliuSebajdin AliuMånad sedan
 • Woow keng shumm e fort me emotcion

  Bardha PllanaBardha PllanaMånad sedan
 • Karrin me koqe naj hanksh ike qije peder i karrit

  Romeo RestrepoRomeo RestrepoMånad sedan
 • So this baby ,will be a libra baby😍?!!! Absolutely ,will be a special girl😌👸

  Emily AnEmily AnMånad sedan
 • 40 vjet i bane ma bab un djalin sa ti ekam

  Bujar GashiBujar GashiMånad sedan
  • Kaniher e ngoj ket kang edhe e imaxhinoj Baben te mi than kto fjal. Po pri ti fatkeqsisht kurr ni fjal t mir s ka dal. Faliminers per illuzionin edhe shum gzime n familjen tane 🙏

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideMånad sedan
 • 😭🥺🥺🥺🥺🔥Meriton 100milion like🔥

  Anja's LifeAnja's LifeMånad sedan
  • Ledri zemer

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideMånad sedan
 • 💝💝 💝💝 💝🍡🍡💝🍡🍡💝 💝🍡🍡🍡🍡🍡💝 💝 Si Baba 💝 💝🍡🍡🍡💝 💝🍡💝 💝

  Mobina AmiriMobina AmiriMånad sedan
  • ❤️😍

   Emily AnEmily AnMånad sedan
 • Bravo 💪🏼😍 Paqi gjithmon lumturi ne jet

  Rozalena SolanoRozalena SolanoMånad sedan
 • Ja se cfarë domethënje kanë këta mbiemra shqiptarë seworld.info/will/rZGnqqq-n4OZzmQ/video

  duaduaMånad sedan
  • The song to remember ❤️

   CassieCassieMånad sedan
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏✌️✌️✌️✌️

  marti Xhakajmarti XhakajMånad sedan
  • 👪

   CassieCassieMånad sedan
 • O. Perffffektttr breer❣🖤

  CassieCassieMånad sedan
 • Kenga qe Ben te lumtur gjith baballaret kenga me perfekt deri tani ishalla vjen me jet shendish e Mir princes e Vogel 🥰💖

  E kE kMånad sedan
 • ❤❤❤

  blerimzogaj Zogajblerimzogaj ZogajMånad sedan
 • inshalla zoti ju gzon me familje e lumtura ne bot

  Semi IbraimiSemi IbraimiMånad sedan
 • Toni IgrToni IgrMånad sedan
  • ❤️😊☺️Kenge e bukur ledri vula king

   CassieCassieMånad sedan
 • Noizy Noku-vogel Mozzik-Hana Ledri-Si baba 😍❤

  LEORINA MUQAJLEORINA MUQAJMånad sedan
 • Si baba

  mentalb 19mentalb 19Månad sedan
 • This is sooo cute

  Sevim SejfualaSevim SejfualaMånad sedan
 • Ledri zemer

  Sevim SejfualaSevim SejfualaMånad sedan
 • Kaniher e ngoj ket kang edhe e imaxhinoj Baben te mi than kto fjal. Po pri ti fatkeqsisht kurr ni fjal t mir s ka dal. Faliminers per illuzionin edhe shum gzime n familjen tane 🙏

  lullabyelflullabyelfMånad sedan
 • Kush ka mundsi me ma bo sub pllz🙌🙏

  Marsel OfficialMarsel OfficialMånad sedan
  • Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyMånad sedan
 • ❤️😍

  Shqipe DaciShqipe DaciMånad sedan
  • Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyMånad sedan
 • mozzik hana 😍😍😍 ledri vula si baba😍😍😍

  Raif IsakiRaif IsakiMånad sedan
 • 👪

  Raif IsakiRaif IsakiMånad sedan
 • The song to remember ❤️

  fouoii gyhhfouoii gyhhMånad sedan
 • Shum prekse😪

  Lejla TurriLejla TurriMånad sedan
 • kto fjal kaq te ndjera😍🙏❤️

  JoannaJoannaMånad sedan
 • Shum e bukur kjo kenge e adhuroj

  Mira ZotoMira ZotoMånad sedan
 • ❤️😊☺️Kenge e bukur ledri vula king

  Xhulianobossi KingjuliandhebestXhulianobossi KingjuliandhebestMånad sedan
  • Wow 🥰

   fouoii gyhhfouoii gyhhMånad sedan
 • Kush beri like pa e degjuar 😍ledri vula ❤️si baba🍼

  Emily AnEmily AnMånad sedan
 • Shume e bukur Ledri

  Merita KurtiMerita KurtiMånad sedan
  • seworld.info/will/mmrUmJKWZnaWmKc/video

   JoannaJoannaMånad sedan
 • Dude the picutre is really weird

  Amy RoseAmy RoseMånad sedan
 • Je me imir ledri ju puthe me gjith saren ju dua❤️❤️💙💫💋♥︎

  Lorena FerrajLorena FerrajMånad sedan
 • Artisti i muzikes Hip Hop Zotriu LEDRI VULA shum kjo keng me pelqeu ja ki kushtu goces tende qe dot vjen kit bot.Njdjenj emocionuese ki ti me nusen tone kur vjen beba n ket dynja do te gezoheni shummmmmmmmmm!ai ajo ket bot qe ju urren zoti madh marrt hak!Ledri je talent i fort te uroj sukses n Rep Hip Hop dhe qdo fudh te jetes.Te gjitha kenget tua hite i ke kan kuptim tekstet tua.Famen e ki n mbar trojet kombetare shqiptare dhe ne diaspor.Ty Dhe Sares Ju Pershendes Me Ket Fjal"VIP"👍

  Rabit LIVESRabit LIVESMånad sedan
  • seworld.info/will/kJe1kre2p2R1voSj/videoYNA

   Emily AnEmily AnMånad sedan
 • Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel

  Laura LivorekaLaura LivorekaMånad sedan
 • Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel

  Laura LivorekaLaura LivorekaMånad sedan
 • Sara and your little girl are so lucky 💛

  e lizae lizaMånad sedan
 • 🎶🎶🎶🎶🎶

  Gersi CarjaGersi CarjaMånad sedan
 • So this baby ,will be a libra baby😍?!!! Absolutely ,will be a special girl😌👸

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideMånad sedan
 • ledri boss

  Dion MurseliDion MurseliMånad sedan
 • So cute 🥺❤️

  Lina ArifiLina ArifiMånad sedan
 • kuku hahahhah

  Ar TanAr TanMånad sedan
 • Wow 🥰

  Pro_Beto _BroPro_Beto _BroMånad sedan
  • Your awesome?

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideMånad sedan
 • seworld.info/will/bJvFsN28gZiJ330/video

  Nòrá 13Nòrá 13Månad sedan
 • seworld.info/will/mmrUmJKWZnaWmKc/video

  Nòrá 13Nòrá 13Månad sedan
 • seworld.info/will/aG_c2r7Lp2tqvXk/video #Loredana#Kida

  Nòrá 13Nòrá 13Månad sedan
 • seworld.info/will/fXmalbmoZ4uk0Yk/video #TAYNA

  Nòrá 13Nòrá 13Månad sedan
 • seworld.info/will/kJe1kre2p2R1voSj/videoYNA

  Nòrá 13Nòrá 13Månad sedan
 • Super❤

  Lubjana HoxhaLubjana HoxhaMånad sedan
 • Kur. Te. Vjen. Wish.

  Bujar QailiBujar QailiMånad sedan
 • Si Mama 🤗💗

  Vjosa KrasniqiVjosa KrasniqiMånad sedan
 • tkan ra brekt o ledri shkula

  Albania SpeaksAlbania SpeaksMånad sedan
 • Ti qe e lexon kte koment zoti ti plotsoft krejt deshirat inshallah ❤️. Subscribe se jua kthej tgjithve 😋

  FlowBOX EntertainmentFlowBOX EntertainmentMånad sedan
 • All I can say is 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Bonnie LBonnie LMånad sedan
 • Which language is this?

  MeteorMeteorMånad sedan
 • Si baba urime

  ema kadishaniema kadishaniMånad sedan
 • Top song i lovet bravo respekte ledri

  Gentian OsmaniGentian OsmaniMånad sedan
 • Big respect for Ledri vula from São paolo brazil kalofshi bukur

  Gentian OsmaniGentian OsmaniMånad sedan
 • Mfal emocion qe se kam dit egziston 🤍 veten n’plan tpare me nuk e kam🥰😍

  Klaudia HabiliKlaudia HabiliMånad sedan
 • Kush beri like pa e degjuar 😍ledri vula ❤️si baba🍼

  Bashkim HallulliBashkim HallulliMånad sedan
 • The best song ever ❤

  soinhu foitusoinhu foituMånad sedan
 • Bukur: Brektë e ledrit,si dhe barku i asaj kurvës,turp

  ༺ོ།༼Sly༽།༻ོ༺ོ།༼Sly༽།༻ོMånad sedan
SEworld