Melisa i përgjigjet akuzave se ka një marrëdhënie me Andin - Përputhen Prime, 10 Janar 2021

10 jan 2021
1 484 290 visningar

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Kommentarer
 • melisa vertet rome asht aq e ndyr e pist kush po e pranon ne shpi si ajo shport qe secyli hudh mbeturinat

  Hamzedin JashariHamzedin Jashari11 timmar sedan
 • Remember Co keep. O respectful and to fll

  Fati KadriFati KadriDag sedan
 • Remember Co keep.

  Fati KadriFati KadriDag sedan
 • Remember Co to.

  Fati KadriFati KadriDag sedan
 • O Fatjon mbyllja gojën melises vlla!! Je i vetmi REAL!!✌🏻💪🏻

  Elvis GjoniElvis Gjoni7 dagar sedan
 • Shumë ironike Sindi, hidhet përpjetë si plesht dhe di vetëm të hakmerret pa lidhje..... e pret të martohet ajo. I hedh llafet dhe ofendimet dhe do që tjetri ti bindet asaj . Ka ego dhe urrejtje të madhe, prandaj nuk e honeps dot këtë lloj femre. Si gjarpër nën rrogoz. Dhe Mevlani mirë ta bëri se hakut të erdhi....Na acarove me ato zë si sorrë...🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  Brianna MadisonBrianna Madison7 dagar sedan
 • Arjan bravo prz 👏👏👏

  Cecil hakimCecil hakim7 dagar sedan
 • Ti melis zgjedh nje ne takim qe te pelqen edhe vazhdo te dalesh me ate qe te pelqen jo te gji th

  Fatjon NeciFatjon Neci8 dagar sedan
 • Se melisa i don gjith meshkujt per vete pastaj kur ti dal njer ì me i mir edin dhe te tjeret i le

  Fatjon NeciFatjon Neci8 dagar sedan
 • Edhe ku te ka folur ana shum mir te ka bo

  Fatjon NeciFatjon Neci8 dagar sedan
 • Te lutem shihi komentet po ju them edhe njeher

  Fatjon NeciFatjon Neci8 dagar sedan
 • Melisa eshte idjote

  Fatjon NeciFatjon Neci8 dagar sedan
 • Si idjote te lutem shigni komentet plizzz te lutem

  Fatjon NeciFatjon Neci8 dagar sedan
 • O zot qa eshte kjo melisa si viktim rri sme pelqen fare

  Fatjon NeciFatjon Neci8 dagar sedan
 • 1:18:15

  Ina MariniIna Marini8 dagar sedan
 • Sindi duket si Elvana Gjata ketu!!

  ola3090ola30908 dagar sedan
 • 1:17:28 shi si bojn çafkat :D

  Denas Power HECDenas Power HEC8 dagar sedan
 • Oj Melissa kur prindi yt nuk te don ete respekton qfar pret prej te tjereve ah qe ta mbajm at p....n tend ne dor

  panda ytb2panda ytb29 dagar sedan
 • DEGJENERIMI I RINISE.....

  Dino HasanovDino Hasanov9 dagar sedan
 • Arjan Konomi je nje njeri me virtyte shum te larta qe rrall ne shqipri gjen me pak fjal je analisti me i sinqert qe kam par deri me sot po ashtu je edhe gjentellmen te pergezoj lum shqipria qete ka

  manfred wernermanfred werner9 dagar sedan
 • Pershendetje te gjitheve per mbeshtetjen ju dua te gjitheve me respekt Tea Trifoni ky esht kanali im youtube faleminderit nese beni subscribe😘 ju dua

  Tea TrifoniTea Trifoni9 dagar sedan
 • Pa pikën e kulturës

  Ema GjurraEma Gjurra10 dagar sedan
 • A moj melisa cte ka gjet ...

  Katerina HoxhaKaterina Hoxha10 dagar sedan
 • A moj melisa cte ka gjet ...

  Katerina HoxhaKaterina Hoxha10 dagar sedan
 • Me pelqen shume ca ka thene kjo fatma per mevlanin dhe fatjonin se jane dy cunat me te shpifur te programit

  Irsa DegjoniIrsa Degjoni10 dagar sedan
 • Si mund me pa live prej ne telefon.

  ELLA.A LEEAELLA.A LEEA10 dagar sedan
 • Arjan Mos ngatro shqipen me italishten se lat name permaloso,,,,,,,

  esat malokuesat maloku10 dagar sedan
 • Kjo bora. I rroft bukuria se zgjuarsi ska O arjan ma hap pak golden eagle. Edhe 1 fmi 4 vjc thot te lutem & flm a thu se arjani ja ka per detyr Dhe xhajes me mir do beje tja jepje qerasjen me vete ta pij rruges Heret u kujtove ta qerasje 😅😅😂😂

  Ro MeoRo Meo11 dagar sedan
 • 🤗

  Sevda SevdaasaniSevda Sevdaasani11 dagar sedan
 • Cfare rrote me formulen kur une Kam ikur ne emigrim? E kujt I plasi mos ofendo as per te ruajtur pulat nuk e marre e jo te gjeje vajze per nje relazion. Nje arrogant idiot

  Anila MuçoAnila Muço11 dagar sedan
 • 1.Melisa +Ana+Sindi==Gjavgaricat met kcija qe ka Shqiptaria...

  Besarta BehluliBesarta Behluli11 dagar sedan
 • Mjafton Arjani hiqni ato 2 tjerët atë bubi kaçurrelen

  Leonard SinaniLeonard Sinani11 dagar sedan
 • Ah moj melisa je bo si jevg

  alliu Alliualliu Alliu11 dagar sedan
 • Nga vin këto vajza? Nga familje "berllog"?

  Urim AzemiUrim Azemi11 dagar sedan
 • Po po!

  Maksim ShollaMaksim Sholla11 dagar sedan
 • Oh o mevlan Oooo Melisa dhe Sindi

  Mehmet OsmanajMehmet Osmanaj11 dagar sedan
 • Mallkim është në atë shtëpi që i ka dhe do i ket këto gra në shpi mjer mjer pėr ato shtëpi

  AlmaAlma12 dagar sedan
 • Io faccio tifo sempre per Melisa

  Klaudeta HakaniKlaudeta Hakani12 dagar sedan
 • Keto gocat Jane si’ Ddhi Pa fren dore ✋..

  marsela kocimarsela koci12 dagar sedan
 • Debati malisa ana fitoi melisa llogjik me e ftoht dhe me korrekte

  Eli ImEli Im12 dagar sedan
 • Sindi nje hipokrite e keqe pa karakter fare

  Eli ImEli Im12 dagar sedan
 • Nuk e shifkam dot se me lodhu koken kjo fatma boooo si pushon goja

  Eli ImEli Im12 dagar sedan
 • Ca opinionist koti qe keeni marr keni marr kte si bubizhele do na japi men kjo karja ca duhet te transmetohet ose jo paska ardh me gozhdu mevlanin

  Eli ImEli Im12 dagar sedan
  • Love this show, wake up early just to watch it ??

   Rock girlRock girl12 dagar sedan
 • O arjan vajz permalose esht vajz hatermadhe shqip✋

  Erion dodaj 1989Erion dodaj 198913 dagar sedan
  • Kjo Melisa se rruan hic,Sindi dhe Ana si laraska kishte drejt Melvani flasin pa mendu dhe sdin ca thon ,Tea qe futet vetem kur i thot produksioni dhe kjo e reja futja kot.

   Rock girlRock girl12 dagar sedan
 • Kujdes goca se iku Murati🤷‍♀️🤷‍♀️🙋‍♀️

  Bora BeqiriBora Beqiri13 dagar sedan
 • Sh.bukur melisa🥰🥰🥰🥰

  Ylli KumarakuYlli Kumaraku13 dagar sedan
 • Ku është edukacioni këtu.

  Shkodra AlbaniaShkodra Albania13 dagar sedan
 • Melisa baras me xhemen tek uomini e dona.

  Zaim ZaimajZaim Zaimaj13 dagar sedan
 • Eneida danjeli perputhen

  Daniel DolliaDaniel Dollia13 dagar sedan
 • 1:17:25murati hahahah Ke ra midis shqipeve zor e Ke punen ≤3

  Cuci FeritiCuci Feriti13 dagar sedan
 • Omg cfar injorance Mosrespekti mbi nivel Bora a smundje qe ta falenderosh me Spaku me arsyen sepse ti ja kerkove qe te te hap pijen Arijanit?

  Cuci FeritiCuci Feriti13 dagar sedan
 • Kush jan kto 2 opinionist vk. Kerkojn qe gocat te bejen bashk kunder dikujt vec se i tha larask kur ato ofendohen midis njera tjetres me keq.

  Aaa LlldAaa Llld13 dagar sedan
 • Karamurati tu e kry mjekrrën don me lishu më duket se asht mërzit i shkreti 😃😃

  Qani AlijiQani Aliji13 dagar sedan
 • O kur u bo edhe kjo fatma ta komentoj dashurin,vet e quajtur gazetare.po leje mor se cila k...v qe ka shale edhe gji nuk u bo sot gazetare.po leje edhe kritike letrare.

  Blerim ZendeliBlerim Zendeli13 dagar sedan
 • O ana o kare ik qe aty se na e shpifeeeee

  Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseeesKlaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseees13 dagar sedan
 • Oh zot fatjoni tipi me vari lesht i mashkullit oh zot dikush ti tregoj qe je mashkull i neveritshem😤🤮🤮🤮

  Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseeesKlaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseees13 dagar sedan
 • Shum ana ka te drejt te lumt kjo melisa me sa po shofim pej ekranit eshte complet genjeshtare fallso apsolut seshte femer

  Shpetim elshaniShpetim elshani13 dagar sedan
 • Kjo Melisa se rruan hic,Sindi dhe Ana si laraska kishte drejt Melvani flasin pa mendu dhe sdin ca thon ,Tea qe futet vetem kur i thot produksioni dhe kjo e reja futja kot.

  jos bosmanjos bosman14 dagar sedan
 • A kan mbaruar opinionistat qe keni marr te njejtet akoma,apo spranoj njeri pakten mos genjeni qe do sjellni cdo jave te ndryshem.Flm per mirkuptimin

  jos bosmanjos bosman14 dagar sedan
 • Per 500 lek qe u kursye doli laraska Dhe tani si mbyllet llapa

  Halit QejvaniHalit Qejvani14 dagar sedan
 • Pano- Melises: une e kam 1 fytyre jo 3 fytyra sa ke ti 🤣🤣 e dija te urte, po i hedhka dhe Panajoti ca fisheke😉

  Jorida ShabanajJorida Shabanaj14 dagar sedan
 • Pershendetje ! Ky është kanali im,ju lutem subscribe😍

  Mevlan_ ShabaMevlan_ Shaba14 dagar sedan
 • Hahahahahaha Ana Fatjoni Jeni Turpi I Perputhenit Mbeshtetjani Njeri Tjetrit Mendimet.. Ana O Shinpaze To Je Shum Vrk Edhe Me Votime Je e Fundit.

  Njoni Si AsnjoniNjoni Si Asnjoni14 dagar sedan
 • i O Legen Se Djal I Ult Je Ke Pa Foton Qe Kan Qarkullu Ne Instagram Sikur Kan Qen Kosov Tashi Doli Fotoja E verter Ske Ca Thu Ma Tip Impulsi Ti Gejush

  Njoni Si AsnjoniNjoni Si Asnjoni14 dagar sedan
 • Bravo shumë këngë e bukur

  vana tsouentarivana tsouentari14 dagar sedan
 • Per dy dite 1.3M views... 😦😯🙄

  Mimoza BerishaMimoza Berisha14 dagar sedan
 • Ket shqipen nga turqia kan me ba per Spital kto Ska mi vyt mo as Shqipes as turqis 😂

  Irfan OsmaniIrfan Osmani14 dagar sedan
 • "seshte nga lushnje ska theks fare" thank you fatjon se nuk e di ku e gjeti ate mevlani

  Adela FAdela F14 dagar sedan
 • Bora Zemani ktu eshte nje realiti show dhe ne nuk ndalojm askend se si sillet. E pse Shqipen e hoqet apo pse jau prishi realitin show apo jau prishi filmin

  VV14 dagar sedan
 • Rrasjav

  Enver DautiEnver Dauti14 dagar sedan
 • Sindi fjalet e sakta qe duhet ti thote ne moment, o thote gjithmone puntates tjeter, pasi e ka mesuar mami se cduhet te thote. Me duket shume femije eshte...

  Jorida ShabanajJorida Shabanaj14 dagar sedan
 • Perseri ju ikni se lat name

  F. BresaF. Bresa14 dagar sedan
 • Llldkkdllgkldĺll

  Majid MadounMajid Madoun14 dagar sedan
 • Ana eshte vertet nivel I lart per te bre debate me Melisen nivel I ulte vertet..me vjen keq per Melisen sa e ulet eshte gjyhaf

  Kaltrina KrasniqiKaltrina Krasniqi14 dagar sedan
 • Ore kjo ana 2 ma hoqi trurin fare.A esht ne terezi kjo o ana a ke lujt mendsh?

  e hoxxae hoxxa14 dagar sedan
 • Sa her qe flet lediana duhet ti ngrijm zërin telefonit

  Savjola KadiuSavjola Kadiu14 dagar sedan
 • Fatjoni ka kalu n'depresion ka fillu flet me veten😂

  Savjola KadiuSavjola Kadiu14 dagar sedan
 • E mjera nene qe te ka o mos te qofte koka ti je e ndyre

  Unknown accountUnknown account14 dagar sedan
 • Ana duhet te hiqet

  FARMACI NEOFARMACI NEO14 dagar sedan
 • Ore ku ishte Emini apo do I ket shkuar Andit ti dergoj 1 pako paracetamol😂

  eioshen boboieioshen boboi14 dagar sedan
 • Kjo Tea nuk shef nga sy ai del me Melisë kjo thotë nuk besoj nga rrjetet sociale o vajzë ku ka ze nuk është pa gje. po dhe Melisa po pati lidhje me Andi as njeri nuk do ta pranojn as Melisa dhe sa andi

  Zaimir Musaku Zaimir MusakuZaimir Musaku Zaimir Musaku14 dagar sedan
 • Qwar k.... jan kto vajza per burra ngatrohen,si nuk kan turp me i pa edhe nana baba👎

  Dona PrengaDona Prenga14 dagar sedan
 • ana 2..........vdekshhh

  FabiolaFabiola14 dagar sedan
  • @eioshen boboi pse ? cfare skuptojme se nuk e kapa???!!!🤔😐🤗🤗🤗

   FabiolaFabiola14 dagar sedan
  • po ju nuk kuptoni gje

   eioshen boboieioshen boboi14 dagar sedan
 • sindi eshte njeriu me i dobet ne perputhen po hik moj virgjeresh se sje as per lop ti vec me profin mund te perputhesh po edhe aj spo ta fut

  xhevxhet durmishixhevxhet durmishi14 dagar sedan
 • Anna 1

  Sejdi BejtullahiSejdi Bejtullahi14 dagar sedan
 • Nessuno di loro è li per trovare "l'amore"ma solo business..fanno bene sono giovani !!!

  Ilda KodraIlda Kodra14 dagar sedan
 • Ana mbijeton me prallat e çarli çaplini

  Arburim MusliuArburim Musliu14 dagar sedan
 • Ana po nxiton teper moj vajz

  Duffy 7Duffy 714 dagar sedan
 • Jeni ba nji televizion kurvash .. mashkuj e femna

  Gjani BushatiGjani Bushati14 dagar sedan
 • Mir ja ke ber melises ofofo bravo te qoft mir ja be mos e le me fol melisen fare

  Arburim MusliuArburim Musliu14 dagar sedan
 • Melisa qafen si mashkull e ka

  Arburim MusliuArburim Musliu14 dagar sedan
 • Ti ana2 je shum e keqe me te gjefj

  melisa abdullaimelisa abdullai14 dagar sedan
 • U shashtis Murati shkret

  Lued BaniLued Bani14 dagar sedan
 • gjejna venin asaj anës m aman gjejnaaaaaaaaaaa

  beni bibabeni biba14 dagar sedan
 • Brava

  Sadik LahaSadik Laha15 dagar sedan
 • po ju nuk kuptoni gje

  Ap AlphaAp Alpha15 dagar sedan
 • po ju nuk kuptoni gje

  Ap AlphaAp Alpha15 dagar sedan
 • ska faj fatjoni ne ket rast se i kuptojm disa gjera dhe ne

  Ap AlphaAp Alpha15 dagar sedan
 • ska faj fatjoni ne ket rast se i kuptojm disa gjera dhe ne

  Ap AlphaAp Alpha15 dagar sedan
 • ska faji fatjom ni ne ket rast

  Ap AlphaAp Alpha15 dagar sedan
SEworld