Melisa - Leje ( Official Video )

29 apr 2021
4 575 792 visningar

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Kommentarer
 • Bravo Melisa Suksese 🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🐚🦋🦋🦋

  suzi kocisuzi koci11 sekunder sedan
 • Sa zili te kan moj Melisa ashtu vaxhdo zemer

  Fabjan DurresFabjan Durres25 minuter sedan
 • Si i behet kur te ndahen kta?! *Se kshu nuk bon, nuk boon*🤦‍♀️😶

  butriors_BIbutriors_BI32 minuter sedan
 • Kemi faj ne karet qe ju japim fam ju u qr

  Albanian ALAlbanian AL3 timmar sedan
 • Delaware State Representatives Paul Baumbach and Michael Smith sent letters to commemorate World Falun Dafa Day, May 13, 2021. Letter from Delaware State Representative Paul Baumbach State Representative Paul Baumbach stated in his letter, “Millions all around the world will stop and celebrate the anniversary of this ancient meditation practice. On this day we will remember the thousands that have suffered for their beliefs in this practice as well as the millions that have benefited around the world from the teachings of Falun Dafa. “Practitioners of Falun Dafa have been active during the COVID-19 pandemic by offering exercise instruction and guided meditations. Members of Falun Dafa are major members of our community and great contributions to Delaware.” Letter from Delaware State Representative Michael Smith What is Falun Dafa? Falun Dafa (also known as Falun Gong) was first introduced to the public by Mr. Li Hongzhi in Changchun, China in 1992. The spiritual discipline is now practiced in over 100 countries and regions worldwide. Millions of people have embraced the teachings-which are based on the principles of “Truthfulness, Compassion, Forbearance”-and experienced uplifted health and well-being.

  Joelr GuoolttiJoelr Guooltti3 timmar sedan
 • Edhe ti melisa kengen leje

  Violeta MusaiVioleta Musai3 timmar sedan
 • Dolen fjaltet e Fatjonit 😂👌

  4 timmar sedan
 • Shum kenga e mir bravo melisa ju uroj gjitha te mirat ty dhe andit😘😘

  selina Shalaselina Shala4 timmar sedan
 • Boll na cat koken se prej nesh behen te famshme dhe plus shyqyr doli një cift nga emisioni dhe dy me te miret pamvarsisht qe aty nuk ja lejuan. Te paktën duan njeri tjetrin. Fitore dashurisë . Kenga nuk eshte e keqe.

  Suela KovarikSuela Kovarik6 timmar sedan
 • melisa je super 💜💜me andi

  Vera AlimehmetiVera Alimehmeti6 timmar sedan
 • Love you

  Melisa fan Fan pageMelisa fan Fan page6 timmar sedan
 • Bravo Melisa

  Etleva KociuEtleva Kociu6 timmar sedan
 • Nuk e ke bo mir kur ke than leje leje leje

  Solo FortSolo Fort7 timmar sedan
 • ❤❤❤

  BC ERIBC ERI8 timmar sedan
 • Yllllll suksese Melisa

  Kurtaj LubjanaKurtaj Lubjana8 timmar sedan
 • Bravo bravo melisa

  Elis CokuElis Coku11 timmar sedan
 • ❤💋

  Esmeralda FekaEsmeralda Feka11 timmar sedan
 • Shum bukur ,suksese gjith jetes Melissa 🌸

  Mirvete BajramiMirvete Bajrami13 timmar sedan
 • Pse duhet me sha ne radhe te pare melisa e sqarovi arsyen pse nuk po e prannonte NBA olsa itha jo duhet me dal me tean

  Brunilda VathiBrunilda Vathi16 timmar sedan
 • Shume bukure .bravo melissa ..❤❤❤❤je shume

  Brunilda VathiBrunilda Vathi16 timmar sedan
 • Nese kendon live kshu kjo un e pres megjith topa 😆😅😅

  Aleksander LaskaAleksander Laska18 timmar sedan
 • Καλησπέρα να σας ενημερώσω πως βάζοντας τον κωδικό 98GVQ έχετε έκπτωση 6€ στην πρώτη και δεύτερη παραγγελία Wolt 💙

  Maria HuanitaMaria Huanita19 timmar sedan
 • Shqiperia melisen Kosova anisen🤣🤦🏻‍♀️

  NN19 timmar sedan
 • keng var leshe

  florena Aziziflorena Azizi19 timmar sedan
 • Uggga 😁☺🤪😇🙂😍

  Jasemina RamazaniJasemina Ramazani20 timmar sedan
 • ♥️♥️🌹😘😘😍😍😍

  Aksel SpahiuAksel Spahiu20 timmar sedan
 • Je yll bote♥️♥️♥️🌹🌹😘😘

  Aksel SpahiuAksel Spahiu21 timme sedan
 • What language song???? This is amazing melody Lyric song?????????? Please help me for translate language song

  Jiminie mochi'sJiminie mochi's21 timme sedan
 • Tash me than te drejten dy ma tbukurit origjinal pa operacione jan ba bashk. Per pamje perfekt jane. Per tru zoti i ndihmofte 🤔.

  I don't care I love itI don't care I love it21 timme sedan
 • O baxho po ti nk ke ze,ca i thu muzikes ti

  Rezi EraRezi Era21 timme sedan
 • Je shum e mir

  Gersa MrishajGersa Mrishaj21 timme sedan
 • Great!

  Gjergj GjokaGjergj Gjoka22 timmar sedan
 • 💖

  Genita NebiGenita Nebi22 timmar sedan
 • i can't stop listing to this song I love thissssss shum bukur te dua

  Summer !!Summer !!22 timmar sedan
 • Yyg8

  Kleand BaniKleand Bani23 timmar sedan
 • Shum mire Melisa Bravo

  Gena DaçiGena Daçi23 timmar sedan
 • Desha të ju njoftoj per ata qe se din edhe Ana LLeshi do te bej në projekt lidhur me muziken

  LisaLisaDag sedan
 • A ju pelqen me shume kenga U kry apo leje

  LisaLisaDag sedan
 • Shpresoj te dali nje tjeter "kengetare"qe t'i thote Andit,ate qe ke dash leje leje🤣dhe Andi:Melisa,zemer,ti me mesove,fjala jote urdher per mua🤣🤣

  Romeo XhRomeo XhDag sedan
 • leje leje hahaha

  Astrit HaxhaAstrit HaxhaDag sedan
 • Music & lyrics Irkenc Hyka = Melisa trending now 😂😂 po te pakten ky video clip nuk ishte aq skandaloz 😋

  Ann RogueAnn RogueDag sedan
 • Super , super

  Erida BabociErida BabociDag sedan
 • Ersi

  Hilmi GogoftiHilmi GogoftiDag sedan
 • Shume e bukure kjo kenga kir do na nxierresh na nje kenge tjeter

  Ervis ShperdhejaErvis ShperdhejaDag sedan
 • U qin u qin

  Gezim StrokaGezim StrokaDag sedan
 • O Melisa o zemer se di pse e ngjoj 100 her ne dit kegen ishalla e thyn rekordin se je super 💋

  Geneva ChGeneva ChDag sedan
 • ik o ti

  Pjeter JakovaPjeter JakovaDag sedan
 • Wow🥰

  Kujtim TasiniKujtim TasiniDag sedan
 • ❤❤❤❤😍😍😍😘😘😘

  Sara MalokuSara MalokuDag sedan
 • Like kush ja ndali zerin kenges po erdhi me pa veq spotin 😂😅

  EliasyEliasyDag sedan
 • 😍😍💐💐

  Elidjona RudaElidjona RudaDag sedan
 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😎😎😎😘😘😘

  Arbion HajdariArbion HajdariDag sedan
 • melisaaaaaaaaa 💖💖💖💖❤️💖💖

  Arbion HajdariArbion HajdariDag sedan
 • Watching your video's song, converting it into image and audio, dubbing it and putting it on my channel? The goal is to convey your voice and I am honored to put you on my channel ☹️+🎶 =😊 Just one ok Irkenc hyka 🎶😊

  DidineDidineDag sedan
 • Na esh ber si virusi ne per lajme kjo keng 😂😂😂

  Johnny RrokajJohnny RrokajDag sedan
  • m.seworld.info/will/eJ3avZqsb2xp32g/video

   bodoti qwiubodoti qwiuDag sedan
 • Can I use a song from your video clips, change it into picture and audio, dubbing it and put it on my channel

  DidineDidineDag sedan
 • Bravo melisa lleshi❤❤❤❤❤

  Megi MalkoMegi MalkoDag sedan
 • shume muzik e bukur me pelqen shum bravo melisa 😘😘💗💗❤❤💋💋😙😙

  Keli LiloKeli LiloDag sedan
 • Super

  Emiliano StarovaEmiliano StarovaDag sedan
 • Fajin e keni ju te gjithe qe e ndiqni ne rrjete sociale. Duhet tja hiqni follow dhe e dim ne pastaj se ku ngel Melisa apo cdokush qe e ka mar famen kot. Hyn te emisioni vetem per fame e ben lemsh emisionin vetem per lek dhe sa na acarojn nervat neve....bojn edhe te miren Kur dalin neper emisione🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Ca nuk mban kjo toke🌍

  Medina TafaMedina TafaDag sedan
 • Bravo Melisa...je super ...suksese bukuroshe..❤❤💋💋😍🤩🌺🌹🌻🌼🌷🥀

  Valbona LleshajValbona LleshajDag sedan
 • Shum e bukur je dhe shumë bukur këndon por i ki pak do gjeste qato ta prishin je 99%

  Tyrurururry EusjsjsjdjdjdTyrurururry EusjsjsjdjdjdDag sedan
 • Melisa Andi❤❤

  Admir HodoAdmir HodoDag sedan
 • ⭐️

  Mimoza MartiniMimoza MartiniDag sedan
 • Perfect FitnessPerfect FitnessDag sedan
 • Brava melisa je talente per tgjitha suksese

  Denard BegajDenard BegajDag sedan
 • 4.1 milion shikime dhe asnje koment per kengen🤣🤣🤣🤣🤣

  Amelia McCainAmelia McCainDag sedan
 • E sigurt eshte qe ma shum kohe ka zgjat me u realizu grimi i Melises sesa kenga,,

  Leno OnelLeno OnelDag sedan
 • Shum ritem i bukur i knaqshem per veshet edhe complimenta melisa keep it up

  Aldin HariziAldin HariziDag sedan
 • m.seworld.info/will/eJ3avZqsb2xp32g/video

  Melissa JayneMelissa JayneDag sedan
 • 👪🤩💕💯💯💯💯💯

  rudinarudinaDag sedan
 • Cfar po ndodh 😂😂😂

  Genta GentaGenta GentaDag sedan
 • OJ MELISA A TQI IHER

  R9.SANDRIR9.SANDRIDag sedan
 • 💖💖❤❤❤

  Butrint Imeri Butrint ImeriButrint Imeri Butrint Imeri2 dagar sedan
 • Kenge perfekte per bordella :D hahahaha

  Konrad FuchsKonrad Fuchs2 dagar sedan
 • Super

  Genti PaciGenti Paci2 dagar sedan
 • Melisa je yll

  GRASIELA HYKOGRASIELA HYKO2 dagar sedan
 • Jan klikimet te blera

  Νίκος ΓαλαίοςΝίκος Γαλαίος2 dagar sedan
 • Bravo melisa ❤️❤️❤️

  danjela skordakidanjela skordaki2 dagar sedan
 • Beautiful ending!

  Ladi7724Ladi77242 dagar sedan
 • ni.nu

  Brunilda VaskaBrunilda Vaska2 dagar sedan
 • Ti melis je ylle

  Emiljano Alisa bicakuEmiljano Alisa bicaku2 dagar sedan
 • Meli kthe pergj Plz

  Alteo DaikoAlteo Daiko2 dagar sedan
 • Hye

  Alteo DaikoAlteo Daiko2 dagar sedan
 • Kur u be dhe kjo e super konsumuara kengetare...vk dmth fundi I botes

  ledi breguledi bregu2 dagar sedan
 • Po ik mo ti se mor fam te perputhen plus 40 😂😂 dhe me del mu ketu leje leje 👇👇

  Diamand KurtiDiamand Kurti2 dagar sedan
 • Y'all ❤❤❤

  Anisa ShametajAnisa Shametaj2 dagar sedan
 • 4 mln

  a.k.a bd-rapa.k.a bd-rap2 dagar sedan
 • Ani thojke nuk jam me andin

  arber krasniqiarber krasniqi2 dagar sedan
 • Nncncncncncnn e ke dh....... valla me andin valla e kini ba m...........

  arber krasniqiarber krasniqi2 dagar sedan
 • Hit i veressss🔥🔥🔥🔥

  GaziGazi2 dagar sedan
 • Artiste lindur je moj vajz Bravooo

  sidorela tahirajsidorela tahiraj2 dagar sedan
 • pkp

  KLEDI SHIRAKLEDI SHIRA2 dagar sedan
 • Sa kenge e bukur💖❤

  EglaEgla2 dagar sedan
 • Thonii caa te donii porr kengenn e kaa mytt🔥🔥😍

  Marselina KarajMarselina Karaj2 dagar sedan
 • Ti shqiperi me jep nder me jep emrin shqipetar , O BUDALL PSE NUK MERI ME POLITIKANT ME HIJENAT NE PARLAMENT SE JAN TJA QI NANEN POPULLIT PO MERI ME NJERZ TE THJESHT . APO KENGTARI VJEDH TEK POPULLI PARLAMENTI I JEP POPULLIT . Shifni mor punt e juja bohuni i her njerz te qet te ndershem veq tu sha vetem urrejtje . Bonu njerz te kulturum jepni kurajo se muzik asht nuk jan premtime votash .

  Unikatil GjokaUnikatil Gjoka2 dagar sedan
 • Bravo Melisa sei una campionessa

  Mentor BallaMentor Balla2 dagar sedan
 • Bravo melisa eshte super muzike

  Rimi GjoniRimi Gjoni2 dagar sedan
 • 1 jav 4 milion ska shans

  PUBG RèédHeŁŁPUBG RèédHeŁŁ2 dagar sedan
 • Melisa suksese bravo❤🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇦🇱🇦🇱

  Orha IslamiOrha Islami2 dagar sedan
SEworld