NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

16 apr 2021
4 640 841 visningar

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Kommentarer
 • Ti qit kot keng

  Afrim GjergjiAfrim Gjergji2 minuter sedan
 • Ken tar koti

  Afrim GjergjiAfrim Gjergji3 minuter sedan
 • Qishan nane

  Afrim GjergjiAfrim Gjergji3 minuter sedan
 • Kar

  Afrim GjergjiAfrim Gjergji4 minuter sedan
 • wys

  ArledArled43 minuter sedan
 • Kalle Noizy

  Bekim OnuziBekim OnuziTimme sedan
 • Bravo Noizy King Je

  Bekim OnuziBekim OnuziTimme sedan
 • you are so super you are king of music you are the best

  laura devolliar7 laura devolliar7laura devolliar7 laura devolliar78 timmar sedan
  • 😺 🙆🙆🙆

   bilishu alissbilishu aliss37 minuter sedan
 • Pse rri nojzy vetem me kapuc ne ty kenget e ti

  alban albanalban alban18 timmar sedan
 • Super kenge pz👍🏻👍🏻

  Elis CukaElis Cuka18 timmar sedan
 • O babo se dy maipe kam

  Shefki DautiShefki Dauti20 timmar sedan
 • Jasht toksori

  BessonBesson20 timmar sedan
 • My cat now is a lion

  BessonBesson20 timmar sedan
 • Super

  kq dragon ffkq dragon ff21 timme sedan
 • Hajde ku ti japi lajmet , ,, e ke myt dibra 🙏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏👏👏qar mtha baba vath e Bana,, rrespekt nga dibra

  Della rosa FabioDella rosa FabioDag sedan
 • Ju ke qir ropt te gjithve o king 👑

  ALB MAFIA 1312ALB MAFIA 1312Dag sedan
 • Me kte kong vetm me kap e chota 😂😂😂😂😂😂

  Joli JoliJoli JoliDag sedan
 • bra vo 🤘🖕💥🥵

  Suzana GjokaSuzana GjokaDag sedan
 • Osho

  Po JoniPo JoniDag sedan
 • Otr

  Dag sedan
 • 😄😄😄😄💯💯❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤NOIZY😄😄💯❤❤❤❤

  AVICII UEJSAVICII UEJSDag sedan
  • We run this 20, 21

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyDag sedan
 • 🕳🕳😄😄 🕳🕳🕳

  Nini channelNini channelDag sedan
 • 😺 🙆🙆🙆

  Detective ElitePrime HighlightsDetective ElitePrime HighlightsDag sedan
 • 😅😅 😽😽😅😅😅

  Your GOD GamingYour GOD GamingDag sedan
 • 😋😋✔✔✔

  ELOSITOYOMUFFELOSITOYOMUFFDag sedan
 • MESH3l / مشعلMESH3l / مشعلDag sedan
 • 😚😚 🔰🔰

  Itz ShrimpyItz ShrimpyDag sedan
 • 🇪🇪😝😝😝 😂😂

  Harry PotterHarry PotterDag sedan
 • 😎😎😅 🇹🇹

  Parth MusicParth MusicDag sedan
 • 😛 😵 💕💕💕

  Zaz GamerZaz GamerDag sedan
 • 💔🗯🗯 🙏🙏

  Amzahyusuf 02Amzahyusuf 02Dag sedan
 • 😚😚😉😉😉🙍🙍🙍

  Technical Hasan 3MTechnical Hasan 3MDag sedan
 • OTR 👑

  Endri duljaEndri duljaDag sedan
 • Gang Boy😎

  El DoradoEl DoradoDag sedan
 • 👍👍👍👍👍👍👍👊👊👊👊👊👊👊një këng që meriton më shumë Like nga çka marrë...Por nuk kuptoj pse kaq shumë Dislike?....Noizy 👏👏👏✌

  𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛Dag sedan
 • Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21

  blend marevciblend marevciDag sedan
 • SHQIPE🇦🇱🤧

  Ilzan LimaniIlzan LimaniDag sedan
 • Kot

  Genta GentaGenta GentaDag sedan
 • otr noizy

  bejtush offcialbejtush offcial2 dagar sedan
 • #OTR noizy sko isthu je sum bravo

  Ledjon hasanajLedjon hasanaj2 dagar sedan
 • Super keng 👌👌👌👌

  endriendri2 dagar sedan
 • O c'a nona esht ky .. super ..akoma i reziston tregut .. 👌

  Arber QendriArber Qendri2 dagar sedan
 • Kta me venin tem shtyhen e me emrin tem ngjyhen Ule kryet e marrsho Jom King a kupto Ju Qi ropt shpulla gojes juve rrjesht njo ka njo

  X-MaNi _LyriXcsX-MaNi _LyriXcs2 dagar sedan
 • guci guci puci puci 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  ENOSUPER PRO PROENOSUPER PRO PRO2 dagar sedan
 • 🔥

  endri11endri112 dagar sedan
 • Noizy king Salam nga dibra madhe

  Arlum KerkutiArlum Kerkuti3 dagar sedan
 • 4,3 mln 🤯🤯🤯noizy king ❤❤❤❤❤

  Liljana LiliLiljana Lili3 dagar sedan
 • Otr nuk osh gup por osh vllazni

  Irma HajdarajIrma Hajdaraj3 dagar sedan
 • brv

  David ZekajDavid Zekaj3 dagar sedan
 • Hey kush po e degjon tani ne 10 maj

  Liljana LiliLiljana Lili3 dagar sedan
  • E paske emrin si mami jem

   Patriot CobajPatriot Cobaj7 timmar sedan
  • Ku i kam shqiptarët e gjermanisë? ❤️🇦🇱🇩🇪

   hen kohen ko10 timmar sedan
 • -9M/10

  ALDIN THE [BEAST]ALDIN THE [BEAST]3 dagar sedan
 • 👑Vec vazhdo ty kap hetshoda 👑

  Shkelzen MujajShkelzen Mujaj3 dagar sedan
 • 🇦🇱Tirana

  RDD2649 TEAM TRIXRDD2649 TEAM TRIX3 dagar sedan
 • I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide3 dagar sedan
  • ai momenti kur e ke harru noizyn per pak kohe por kurre nuk te zhgenjen dhe e degjon prape 500x ne dite... fire !

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissDag sedan
 • Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣

  Shkelzen MujajShkelzen Mujaj3 dagar sedan
 • Kishte vëllag toka pa mbiu fara

  Jurgen BezatJurgen Bezat3 dagar sedan
 • Noizy=super hit🔥🔥

  Matia MillaMatia Milla3 dagar sedan
 • wow this is freestyle respsect from 🇸🇪

  ERD1ERD13 dagar sedan
  • Ti rri mshqipri thu respect from suedia a kar o kar

   Killer REAPERKiller REAPER2 dagar sedan
  • Gvg

   Endrit KadriuEndrit Kadriu2 dagar sedan
  • hur läget 🤑

   Bobi SweBobi Swe2 dagar sedan
  • Durrsi

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hide3 dagar sedan
 • Grosha 🤣🤣

  Sara CelaSara Cela3 dagar sedan
 • 😎

  Erviol PutroErviol Putro3 dagar sedan
 • WOW!!BOOMMM!!

  gaming Oltigaming Olti3 dagar sedan
 • ❤️❤️❤️💋💞❤️❤️

  Kreku KrekuKreku Kreku3 dagar sedan
 • SUPER LAL

  Game_Arena88 Arena88Game_Arena88 Arena884 dagar sedan
 • Koul esht

  vasil margaritivasil margariti4 dagar sedan
 • Respect albenia 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩

  Syed NahidSyed Nahid4 dagar sedan
 • ❤❤❤❤❤❤

  Brixhilda *Brixhilda *4 dagar sedan
 • ♡RESPEKTE NOYZI ♡OTR♡ PER JET ♡

  Kristjan GjiniKristjan Gjini4 dagar sedan
 • OTR 👌👌🔥🔥

  Deti LlanaDeti Llana4 dagar sedan
 • Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙

  Alvin SharraAlvin Sharra4 dagar sedan
  • Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissDag sedan
 • 😘😘😘🤩🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Angela HaskoAngela Hasko4 dagar sedan
 • 😘😘😘

  Angela HaskoAngela Hasko4 dagar sedan
 • Durrsi

  Flavio PmĺepajFlavio Pmĺepaj4 dagar sedan
 • 💞💞💞💞🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱#OTR

  Valmira AliaValmira Alia4 dagar sedan
 • Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌

  soinhu foitusoinhu foitu4 dagar sedan
  • Respekt from Bulgaria!!🇧🇬❤🇦🇱

   hen kohen ko10 timmar sedan
 • Me i modhi nven i vetmi rreper qe ka bo .veshjet me emrin ilyrian .bravo

  Reli VezaReli Veza4 dagar sedan
 • O mbret 👑👑👑👑 Ju nk jeni thjeshte fanca por kam lidhje me juu!🥰 Nonen mesdhetare por jam biri i dibranit ! 💪🏼 Ku eshte dibraaaa 👊🏻👊🏻👊🏻

  Kasandra PakoKasandra Pako4 dagar sedan
 • 🖤🖤🖤🖤🖤👑👑👑👑

  Nini ShaipiNini Shaipi4 dagar sedan
  • o nojz te rujt zoti familjen

   soinhu foitusoinhu foitu4 dagar sedan
 • The king❤️

  Amina MisiniAmina Misini4 dagar sedan
 • Rrespekte nga Brooklyn

  GeeGee4 dagar sedan
 • oooooo

  Bert ShahiniBert Shahini4 dagar sedan
 • Cant wait for album💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥

  1124 21141124 21144 dagar sedan
 • 👑💯

  1124 21141124 21144 dagar sedan
 • Super konge perzotin respekte

  Anxhelo QoqiAnxhelo Qoqi4 dagar sedan
 • 1.23 milion ndjeksa 9k komente wtf super fake reperi 9 vjecarve

  AlbaniaAlbania4 dagar sedan
  • @Makishti Makishti per cfar duhet te kem inat ? Sjam as kengetar Asgje thjesht rob Zoti.. ca ka per inat ktu PO them dicka fallco? Apo real?

   AlbaniaAlbania4 dagar sedan
  • @Username ; po ne 4 milion shikime mos kapi as 100k komente vk ia ben mu qe i blejne vk

   AlbaniaAlbania4 dagar sedan
  • Wtf nese robt sdun me komentu

   Username ;Username ;4 dagar sedan
 • Nojzy otr forever

  Faik BaliFaik Bali5 dagar sedan
 • Respect of 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Etleva sheshiEtleva sheshi5 dagar sedan
 • 🇳🇴

  Po JoniPo Joni5 dagar sedan
  • Zup

   Po JoniPo JoniDag sedan
 • 💧🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌠🌝

  valbona demavalbona dema5 dagar sedan
 • 🥇🥇🥇🥎💶💶💶

  valbona demavalbona dema5 dagar sedan
 • king king

  valbona demavalbona dema5 dagar sedan
 • 🥰🥰🥰💋👌

  valbona demavalbona dema5 dagar sedan
 • o nojz te rujt zoti familjen

  valbona demavalbona dema5 dagar sedan
 • me ket kong vetem hetshote

  valbona demavalbona dema5 dagar sedan
 • super kong respk nga lueto

  valbona demavalbona dema5 dagar sedan
 • Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥

  Amal JohnsonAmal Johnson5 dagar sedan
  • @DAVIDE BEQIRAJ 🔥❤️

   Amal JohnsonAmal Johnson22 timmar sedan
  • Divine noizy Bro

   DAVIDE BEQIRAJDAVIDE BEQIRAJ22 timmar sedan
 • Respekte

  Elirë SylaElirë Syla5 dagar sedan
 • 👑👑👑👑👑👑👑👑

  Eri ItarbEri Itarb5 dagar sedan
 • Respect 🇦🇫

  Arman NiaziArman Niazi5 dagar sedan
 • kingg is backk 🇦🇱💨🦁

  Nike hottNike hott5 dagar sedan
 • respekt krenar dibra per ty rigels rajku ❤️💪👑

  Gaming StarGaming Star5 dagar sedan
SEworld