Ana “mësyn” në studio, shfaqet në Top Channel pa njoftuar askënd - Përputhen, 24 Nëntor 2020

24 nov 2020
1 245 464 visningar

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SEworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentarer
 • mos t pelqej shum vetja mos u genje shume se ndoshta je e bukur se tjeret ta rrasin prasin n b.th kshu qe mos perpelit shume mk mk mk ok se sje as i pik e bukur me e bukur eshte Melisa per at pune

  infinit loveinfinit love3 dagar sedan
 • ana k.v dukesh shume qe nga zeri

  infinit loveinfinit love3 dagar sedan
 • Mevlani: Qa te pelqen tek karakteri i anes Arjoni: Me pelqen qe me pelqeu mua per pamjen time sepse eshte nje plus

  wassaw waswassaw was15 dagar sedan
 • A jam e vetmja qe kam prekur SKIP takimin dhe Arjonin ?!

  wassaw waswassaw was15 dagar sedan
 • Kush nga ju e verejti fatjonin duke qeshur kur hyri Ana

  wassaw waswassaw was15 dagar sedan
 • Ana dhe jugoret jan te mbyllur, dhe ti shum e pa kulture qe ke mendime te tilla

  LisaLisa16 dagar sedan
 • Tea e neveritshme

  LisaLisa16 dagar sedan
 • Garderoba e Bores shum e dobet- sikur e vesh gjyshja

  LisaLisa16 dagar sedan
 • TI ANA 1 SKE PLANE??? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂U PA SA PLANE KA PAS ANA 1.. AKTORJA AMATERE NR 1 QE SHKON SHTRAT E NE SHTRAT

  Bes BauBes Bau19 dagar sedan
 • Pse lejoni ket Genjeshtare ne Emision??? Bravo Arjonit 👍👍👍👍👍kjo Femer i shkoj ne shtrat, Kurse Arjoni e zhduki nga Perputhen.. Yes 👍👍👍👍👍

  Bes BauBes Bau19 dagar sedan
 • ARJON PSIKOPATI BERI NJE VEPER QE DUHET VLERSUAR NE MAKSIMUM.. E NXORI NGA EMISIONI GENJESHTAREN DHE AKTOREN AMATERE ANEN 1👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  Bes BauBes Bau19 dagar sedan
 • Ridiculous A eshte qesharake une mendoj jo

  Flora RobbinsFlora Robbins22 dagar sedan
 • Anes idoli boja mori ne qafe edhe Arjonin

  GjalicaGjalica24 dagar sedan
 • .

  Luljeta KumnovaLuljeta KumnovaMånad sedan
 • Shkruani.mir.se.spo.kuptoheni

  Fatime GjurgjiFatime GjurgjiMånad sedan
 • Je vajza me injorante

  Maria KrMaria KrMånad sedan
 • Ka qen tu fshi shpin kjo ana si e shikoj arjoni hahaha dhe fustanin po aq e keqe sa je vet

  Alberina PajazitiAlberina PajazitiMånad sedan
 • Μεξρ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ ❤️💝

  Bala LazimeBala LazimeMånad sedan
 • Η ευ ηρ βρητ βρητ βρητ Ν ευ ηρ 💝❤️

  Bala LazimeBala LazimeMånad sedan
 • Μεξρ Ν ευ ηρ β Ρ ηρ β Ρ ηρ β Ρ ηρ β Ρ ηρ ξρη βρητ βρητ βρητ Ν ευ η ντητ ντητ μ ευ ηρ ❤️💝

  Bala LazimeBala LazimeMånad sedan
 • ❤️Μάης η ε ηρ β ε ηρ

  Bala LazimeBala LazimeMånad sedan
 • 💋☝️💋💍♥️🤕👐🙌🖕💝✌️👌🙆‍♂️👍❤️👆👙🙏☝️👇😂😘😅💪🖐️👃💕🤭😍😎🥰😍🖕👆🖕👆🖕👇🖕👆👇🙏👇🖕👆✍️🙏👉🙆‍♂️💝💋❤️💘💝💖❤️👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👩👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👩👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👩👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👩👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨

  Bala LazimeBala LazimeMånad sedan
 • Ξεξτ Ν ευ ηρ ξρη ξρη ξρη β Ρ ηρ η ευ ηρ β Ρ νηε βρητ η ευ ηρ βρη βρητ βρητ βρητ Ν ευ θέμα ξρη βρητ βρητ βρητ ξρη ντητ ντητ ξευ βρητ βρητ βρητ ξρη βρητ βρητ βρητ

  Bala LazimeBala LazimeMånad sedan
 • ❤️👆👙🙏👇☝️🖕💝✌️👌💋🙆‍♂️❤️👆👆👙🙏👇☝️🖕💝✌️👌💋🙆‍♂️👍🙌👐🤕♥️💍💋

  Bala LazimeBala LazimeMånad sedan
 • Ξεξτ Ν ευ ηρ β Ρ ηρ η ευ ηρ μεξρ Ν ευ ηρ ξρη βρητ η ευ ηρ β Ρ ηρ β Ρ ηρ η ευ ηρ β Ρ ηρ β Ρ ηρ β Ρ ηρ ξρη βρητ βρξ η ευ ηρ βρη

  Bala LazimeBala LazimeMånad sedan
 • 38:28 arjoni :fakti qe mua me ka zgjedh që jo vetem që por që hahaha kuptohet dmth

  Brajan CockaBrajan CockaMånad sedan
 • Oooo Mevlan mos vdeksh kurr 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Linda BytyqiLinda BytyqiMånad sedan
 • BORA: TOPI ESHTE I IMI PENALLTINE DO E GJUAJ UNE. AQ ME TEPER QE JE EDHE VERIOR DHE JUVE U KEMI VETEM FORMALISHT SE SE PROGRAMIN E KRMI PER TE PROMOVUAR NJEREZIT TANE QE I KEMI ANDEJ NGA ANET TONA . E MORE VESH ARJON NDORYSHE TE PERJASHTIJME. E PE CI BEME TROPOJANES PER NJE FJALE GOJE KUNDER VAJZES TONE? MJAFT E KE QE TE MBAJME KETU. CKUJTIN TI ARJON SE SE PREJ VERTETI KONKURENT? JU JENI OBJEKTET E EKSPERIMENTIT TE THESDHJAMIT TE QUAJTUR TEA TREZERESI.

  Georgo AleksandrisGeorgo AleksandrisMånad sedan
 • He’s really funny.

  oiuet souiuoiuet souiuMånad sedan
 • m ka prek ne shpirt kto fjale: "Bora un nuk ashtu apo jo qe"

  eioshen boboieioshen boboiMånad sedan
 • m ka prek ne shpirt kto fjale: "Bora un nuk ashtu apo jo qe"

  dcoog anmldcoog anmlMånad sedan
 • О чём они разговаривают??🤔🤔🤔

  masha abitovamasha abitovaMånad sedan
  • I have to say, this was a really good one!

   oiuet souiuoiuet souiuMånad sedan
 • Fjorela u pezulla për vonesën, Ana nuk vjen fare një ditë, vjen ditën e dytë me vonesë... Ça jan kto skenaresh ?

  Ailsa NiAilsa NiMånad sedan
  • Pse mendonit ju se arjanit po i plaste shum per arjonin qe po e mbronte sot???? Ai kishte hall ti merrte papjonin

   eioshen boboieioshen boboiMånad sedan
 • Si t’ja kishte fut nje nga djemët nje shpull njeres nga vajzat, jam e sigurt qe menjehere do te ishte perjashtuar direkt. Pse nuk perjashtohet Ana 1? Ajo perfori dhune, pikë!

  Fatmirreh SHFatmirreh SHMånad sedan
  • Mojana moj zhabe

   dcoog anmldcoog anmlMånad sedan
 • Ana nderprit urgjent acai one se je ber si dordolec, ta them boterisht.

  Rock girlRock girlMånad sedan
  • Pse mendonit ju se arjanit po i plaste shum per arjonin qe po e mbronte sot???? Ai kishte hall ti merrte papjonin

   oiuet souiuoiuet souiuMånad sedan
 • Abababa keni degradu krejt si tv ......

  Besara SaraBesara SaraMånad sedan
  • Ana je bere shume e bukur sot i lovve purple

   oiuet souiuoiuet souiuMånad sedan
 • Sindi te lutem beje make up-in me te lehte sepse e tepron shume me tonalitetin e erret, dhe hiqi qafe kto teminat se nuk te shkojne aspak.

  qopoy dnonqopoy dnonMånad sedan
  • * Askush * Fatjoni: Per nje plleeeeem

   Rock girlRock girlMånad sedan
 • (Mesyn) te shkerdhefte kina pragun..pse nuk shkruan ne Shqip

  Josif RoshiJosif RoshiMånad sedan
 • Histori kurvash , degjenerim i shoqeris shqiptare, njerez pa pik vlere dhe morale pfff

  Adri FlorianAdri FlorianMånad sedan
 • Kur flet Arjoni neuronet e mia duan te bejne vetvrasje 😩

  soniyu ziuysoniyu ziuyMånad sedan
  • 1 milion klikime se u fut ana nestudio

   qopoy dnonqopoy dnonMånad sedan
 • Hahhahahahhahahhahaha vdiqa mme pelqen nga ana fizike gjoksi

  elaa elaelaa elaMånad sedan
 • Aty ne ate emisjon as nje vajz nuk javlen te zgjillet mor cuna por mereni kembet e hikeni nga aty mos umereni me rrota kurvesh qe cdo dit del nga nje dashnor nga ata🙈

  alessia albaniaalessia albaniaMånad sedan
 • 22:19 Efektet e Acai One

  Denas Power HECDenas Power HECMånad sedan
  • Oh h oh us uiighug uf

   soniyu ziuysoniyu ziuyMånad sedan
 • Kur flet Arjoni neuronet e mia duan te bejne vetvrasje 😩

  dueeh nyyudueeh nyyuMånad sedan
 • Askush: Arjoni: Vetem qe, jo vetem qe por qe🤦🏻‍♀️ *Gjuha Shqipe dhe Google Translate left the chat**😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  sannio komisannio komiMånad sedan
 • Ana je bere shume e bukur sot i lovve purple

  Alttea DordaAlttea DordaMånad sedan
 • Pse mendonit ju se arjanit po i plaste shum per arjonin qe po e mbronte sot???? Ai kishte hall ti merrte papjonin

  vinasu maajvinasu maajMånad sedan
  • Ja çfarë ben Presioni , po deshe mos u kthe se nga perputhen kalon në emisionin shifemi në gjyq 🤣🤣🤣

   dueeh nyyudueeh nyyuMånad sedan
 • Mojana moj zhabe

  Zamira AmelZamira AmelMånad sedan
  • shku aty ne kopsht zollogjik pff pff turb jubkoft

   sannio komisannio komiMånad sedan
 • O arjon o barbon 😂😂

  tommy shelbytommy shelbyMånad sedan
 • Si burr je o ana e para fiks e ka Arjani sje nkafe ti moj idjote ju ra ju tkeni koh telezivive ju

  KBKBMånad sedan
  • Arjoni: jo nuk eshte se po ashtu po si ta them e kshu e ishte nje moment qe u desh e eshte ashtu si ne studio

   vinasu maajvinasu maajMånad sedan
 • www.freeextraalb.com/2020/11/26/imagenomic-realgrain-2-1-2-build-2122-latest-2020/?amp

  freeextraalb sitefreeextraalb siteMånad sedan
 • * Askush * Fatjoni: Per nje plleeeeem

  gtoss chddygtoss chddyMånad sedan
 • Anaaaaaa dashuriiiiiiii❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Yllka BajramiYllka BajramiMånad sedan
 • Ooo Ana sa e mire krejt si Nora Istrefi

  Yllka BajramiYllka BajramiMånad sedan
 • 1 milion klikime se u fut ana nestudio

  MaikMaikMånad sedan
 • bora je shum simpatike ne kte episod😊

  Leo NoraLeo NoraMånad sedan
 • A jam i vetmi qe shikoj 50 minuta perputhen edhe shikoj 1 ore e gjys komentet pastaj 😂😂

  Soinas DoyiSoinas DoyiMånad sedan
 • Oh h oh us uiighug uf

  Teki FetahiTeki FetahiMånad sedan
 • s

  Sheqere LekaSheqere LekaMånad sedan
 • mor kjo Ana 2 me ka suprizuar sot, bravo.

  Mic TabakuMic TabakuMånad sedan
  • Ana dhe arjoni mir qe nuk jan nga Korca e nga fieri se do i kishin futur nje te dhjeri

   Soinas DoyiSoinas DoyiMånad sedan
 • Dreams don't have expiration dates,keep going ❣️ 🌟 seworld.info/will/qqmmuayuaXmKt3U/video

  Gudiya SinghGudiya SinghMånad sedan
 • Ja çfarë ben Presioni , po deshe mos u kthe se nga perputhen kalon në emisionin shifemi në gjyq 🤣🤣🤣

  Aviation Fans AlbaniaAviation Fans AlbaniaMånad sedan
 • Pf ubo bajat ky emisjon jo hima jo pota hi mani bre mos e flliqni deri do dit ushku shum mir tash jeni tu e dhi krejt jo luani jo tigri cili osht gomari majmuni ajeni per dashni ajeni shku aty ne kopsht zollogjik pff pff turb jubkoft

  egzon Mehmetiegzon MehmetiMånad sedan
 • Ore qa thot ky erlindi vajza qe une kisha qier esht tea

  Nikoll TuciNikoll TuciMånad sedan
 • Arjoni: jo nuk eshte se po ashtu po si ta them e kshu e ishte nje moment qe u desh e eshte ashtu si ne studio

  mael maelmael maelMånad sedan
 • Nga karakteri jot m'pelqen gjoksi thot arjoni😂😂🤣🤣🤦🏻‍♀️Me mekuu,ky esht perl😂

  Marselina KarajMarselina KarajMånad sedan
 • Kto i regjistrokan 2 puntata ne nje dit te gjitha gocat e kan njejt makeupin me pak ndryshime floket i kam analizu , i know i dont have a life😜😂

  Besim JehonaBesim JehonaMånad sedan
 • Aaahxhxtcubte

  Amina SmakiqiAmina SmakiqiMånad sedan
 • Kush me tregon ndonjë faqe memesh me kto thenjet e Arjonit, ky boti më mek fare 😂

  Aleks LeksAleks LeksMånad sedan
 • Kush se ka shiku iq takim e arjanit edhe anes po e keni shiku veq kur ka hy ana e ki gjona😴😂😂😂

  Fatlind DullajFatlind DullajMånad sedan
 • Qfar karakteri t pelqen te nje femer Arjon Gjoksii 🤦‍♀️🤦‍♀️

  Melisaa BerishaMelisaa BerishaMånad sedan
 • Qr kur u bo kjo sorra me paragjyku verioret 🤦🏻‍♂️

  Taulant OsmajTaulant OsmajMånad sedan
 • kur flet ana 2 sikur po tregon nai histori horror 🥶😱😱🤣🤣

  Ava SinaAva SinaMånad sedan
 • ca po thun ti mer

  BF ERGIBF ERGIMånad sedan
 • Ana dhe arjoni mir qe nuk jan nga Korca e nga fieri se do i kishin futur nje te dhjeri

  Elton HotiElton HotiMånad sedan
 • Ky Arjoni i shkaterroj Q 😂😂😂😂😂😂

  Laura CelaLaura CelaMånad sedan
 • Bobo sa acaruese kjo ana 2

  alda ademajalda ademajMånad sedan
 • Jugoret i trajtojne femrat si princesha. I çojne direkt per Itali. 😂

  mario gomesmario gomesMånad sedan
 • Kte Anen qe vjen papritur pa njoftuar njeri , ca i duket vetja ksaj sikur ca eshte po kopjon Uomini&Donne ne italy Kopjace asgje me shume,dhe shume fallco komplet.

  Andrea ZagariaAndrea ZagariaMånad sedan
 • 🤦‍♂️🤦‍♂️

  Visit AlbaniaVisit AlbaniaMånad sedan
 • Sindi me ato vetulla e virgjer do ngelesh

  ai tipiai tipiMånad sedan
 • gjith dita e programuar dmth qe gjitha kjo esht skenar

  Facckerz AlFacckerz AlMånad sedan
 • seworld.info/will/kKmcvqndaIVn0J8/video

  Mushkonjat Me Drite DoreMushkonjat Me Drite DoreMånad sedan
 • Po kjo plera ..injorante femer

  Romeo RomeoRomeo RomeoMånad sedan
 • Ana1 ket model flokësh e paske rujt dhe për sot

  E NE NMånad sedan
 • Askush= Arjoni=çë po cë.Mos ta diskutojm!

  Bug -a- rooBug -a- rooMånad sedan
 • O arjon shtyp freksionin se e dogje fare 🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️

  MEGI SINANDEMIMEGI SINANDEMIMånad sedan
 • Cfare tha ky qe zgjodhi tean, vajza qe kisha ****🤣🤣🤣🤣

  ElenaElenaMånad sedan
 • Ana ; nuk kam ne mend ta lëroj kte karrige ,,ta liroj jo ta lëroj 😅😅😅😘

  Anila GjataAnila GjataMånad sedan
 • Sindi si grrua e vogel

  Ingrid MiloIngrid MiloMånad sedan
 • Mevlani duhet te ishte perputhur me Sindin per mendimin tim

  Hanife GjataHanife GjataMånad sedan
 • Gjat gjith takimit syt e arjonit te fiksuar te gjoksi Anes🤮🤮shum I shpifur

  Rovena KociRovena KociMånad sedan
 • Ξευ ξρη ξςη ξεξτ ξευ ξρη ξρη ξεξτ μεη μεη ξρη ξευ ξεξτ μεη μεη ξρη ξευ ξεξτ μεη ξεξτ ξευ ξεξτ ξεξτ ξρη ξρη ξρη ξρη ξεξτ ξρη

  Bala LazimeBala LazimeMånad sedan
 • Μεη μεη μεξρ μεη κει κευ ξευυ μεη ξξεγ κευ ήδη Κέιτ μξε κει μεη κει Κέιτ ήδη μρξγ ήδη κευ ήδη κει κευ ήδη ξευ ξεξτ ξευ ξεξτ ξεξτ ξευ ξευ μεη ήδη ήδη ξευ ξεξτ ήδη ξεξτ ξευ ξευ ξεξτ μεη ήδη ήδη ήδη ξεξτ ξρη ξρη ξευ έξη ξευ ξευ ξδ ήδη ξδ ξευ ξρη ξρη ξευ ήδη ξρη ξςη Ν μεη μεη ξρη ξευ ξρη ξρη ξευ ξςη ξε

  Bala LazimeBala LazimeMånad sedan
 • Ana prap ja msho Fationit haahah 😂😂

  butrint imeributrint imeriMånad sedan
 • O zot ju lutem mos e perdorni me fjalen boterish se nuk eshte fjale shqip dhe korrekte.. Nuk ka asnje kuptim kjo fjale na i shpifet shqipen.. Fjala e sakte shqip eshte nga te gjithe... Me duket sikur i ka kap te gjithe sindroma e arjonit qe zdi te shprehet te flase..mek mek...

  Elio NardiElio NardiMånad sedan
 • Kjo Ana2 po m duket si Lolita Shum e zhvilluar

  Denald HoxhaDenald HoxhaMånad sedan
 • Amon nga e keni gjetur kete arjonin , as nuk di te shprehet , ana e pyet per karakterin dhe ai i thot qe me pelqen gjoksi yt pfff person pa lidhje

  aureli loveaureli loveMånad sedan
 • Olsa - Pse nuk erdhe te henen ? Anna 1 - Ashtu e ndjeva ashtu e bera

  97 ADI97 ADIMånad sedan
 • Sot ne diten kunder dhunes ndaj grave Ana don te dhunoje nje burre Jo jo kjo eshte e tepert duhet urgjentisht te mbeshtesim nje shoqate kunder dhunes ndaj burrave

  Esmeralda DeliallisiEsmeralda DeliallisiMånad sedan
SEworld